18. august 2018 / Meniny má Elena, Helena

LEGO vo Forume

Ak vaše deti milujú LEGO©, bude sa im počas augusta u nás páčiť. Aj tento rok sme si pre vás pripravili vo Forume na prízemí hravú detskú zónu s LEGOm©.
LEGO vo Forume

V projekte Brick by Brick miznú hranice medzi hrou a učením, zážitky sa menia na vedomosti a LEGO© dostáva nový rozmer. Vďaka licencovanej metodike a lektormi, ktorí sú špeciálne vyškolení na prácu s deťmi a stavebnicou LEGO©, si vaše deti rozvinú kreativitu, technické zručnosti, základy tímovej spolupráce a komunikačné zručnosti. Metodika je zameraná na prírodné vedy, mechaniku a inžiniering.

Malé deti sa vyhrajú s Duplom, staršie vďaka nám zvládnu komplikovanejšie modely z Lega. Samotné budovanie modelov je skvelá zábava, ale deti najviac milujú moment, keď si postavený model zapoja na motorček a model ožije.

Čaká na vás viac ako 35 kg kociek LEGO©,  pravidelné súťaže o úžasné stavebnice a kurzy vzdelávania s kockami LEGO©, maskot LEGOPANÁČIK, MEGA KOCKY, LEGO BOOST – programovanie pomocou tabletu a každý týždeň nový projekt. Taktiež sa môžete tešiť na krásne fotky vďaka našej fotostene a na Kartu Forumáčika.

Karta Forumáčika –  nazbierajte aspoň 4 pečiatky na Kartu Forumáčika a každé dva týždne Vás zapojíme do žrebovania o zaujímavé ceny.

Začíname už 1. augusta a tešíme sa na vás každý deň až do 2.9.2018.

Každý týždeň sme si pre vás pripravili inú tému:

  1. týždeň  – Dopravné prostriedky
  2. . týždeň –  Lunapark
  3. týždeň – Rozprávky
  4.  týždeň  – Vesmír
  5. týždeň – Back to school

V čase od 11:00 do 19:00 budú pre vás pripravené hry na hranie. Kreatívna herňa s lektorom bude prebiehať každý deň v čase od 15:00 do 17:00.

Podobné podujatia
Letné balansovanie 2018 - skupinové cvičenia
BA
Letné balansovanie 2018 - skupinové cvičenia

Pripravená je pre vás vtipná a hravá hodinka cvičení a...

Späť do školy s Forumom
PO
Späť do školy s Forumom

Pripravte sa na školu vo Forume – 20.8.-9.9.

Trnavské remeslá na Nádvorí
TT
Trnavské remeslá na Nádvorí

Počas augusta sme si pre Vás a Vaše ratolesti pripravili...

ART KEMP: Recykloart
ZA
ART KEMP: Recykloart

Deti tvoria v galérii (9+).

Komentáre