18. jún 2019 / Meniny má Vratislav

Januárový Burzoblšák

Pozývame vás na novoročný a už v poradí 40. Burzoblšák!
Januárový Burzoblšák

Pozývame vás na novoročný a už v poradí 40. Burzoblšák na Drieňovej 16, ktorý sa uskutoční výnimočne 2. sobotu v mesiaci a to 12. januára 2019. Na Burzoblšáku nájdete tradične nielen oblečenie ale aj handmade výrobky, platne, knihy, obrazy, starožitnosti a všetky znovuobjavené poklady z povaly. V zóne s občerstvením vás budú čakať domáce koláče, chutné pomazánky, výborné limonády, sirupy, džemy a ta najlepšia káva. Posedieť si budete môcť v oddychovej zóne a tradične vaše deti zabaví detská agentúra Artlandia na tvorivých dielňach a maľovaní na tvár. Pre všetkých návštevníkov bude prichystaná aj fotostena Burzoblšák :)

Program:

  • 9:00-13:00 Tvorivé dielne Artlandia
  • 9:00-13:00 Maľovanie na tvár Artlandia
  • 8:00-14:00 Fotostena Burzoblšák

Šatňa: 8:00-14:00 Šatňa pre všetkých návštevníkov a predajcov

KTO SME?

Burzoblšák sa koná vždy každú prvú sobotu v mesiaci v čase 8:00 - 14:00 hod. okrem výnimočných prípadov. Vstup pre návštevníkov je zdarma.

Burzoblšák je komunitné podujatie, ktorého cieľom je recyklácia a znovuvyužitie starého a nepoužívaného oblečenia. Ide nám o vytvorenie tradície mestského trhu s programom, podporou novovznikajúcich handmade výrobcov, stretávania sa a aktívneho využívania voľného času miestných obyvateľov v Ružinove. Oblečenie a iné veci môžu predávajúci venovať detským domovom, ľuďom bez domova, ženám v núdzi alebo psím útulkom v Bratislave, do ktorých sa po škončení Burzoblšáku odnesú. Burzoblšák tiež podporuje projekty zamerané na podporu a pomoc ľuďom v núdzi v Bratislave, ale aj útulky pre zvieratá.

Od júla 2018 je spustený aj nový projekt Burzoblšák online, ktorý je určený pre celé Slovensko a pre všetkých fanúšikov secondhand módy. Burzoblšák online môžete vyskúšať na www.burzoblsak.sk/online.

Zdroj: facebook.com
Komentáre