22. august 2017 / Meniny má Tichomír
Skupina rodinných portálov:

Hurá na prázdniny

Priprav sa na leto a odštartuj letné dobrodružstvo v Zveroparku!
Hurá na prázdniny

Šikovných žiakov odmeníme netradične typickou letnou surovinou - špekáčikom, ktorý si môžu opiecť a zacítiť chutnú atmosféru táborenia v prírode.

Bav sa získavaním zaujímavých poznatkov hodných skauta a zaži vzrušujúce leto. Osviež sa vodnými hrami a zaskáč si na nafukovacom hrade.

Hladkací kútik:

Deti poznajú mnohé zvieratká, no v dnešnej dobe majú málo možností priameho kontaktu s nimi. Radi by sme v deťoch podporili pozitívny vzťah k zvieratkám, ukázali im, že si zaslúžia našu lásku a pozornosť a práve preto sme vytvorili „hladkací kútik“, v ktorom môžu Vaše ratolesti zvieratká pohladkať či nakŕmiť. Naše miniovečky, minikozičky a zajačiky, ktoré hladkací kútik obývajú, sú na ľudský dotyk naučené od narodenia a veľmi sa z neho tešia.

Detské ihrisko:

Naši malí návštevníci určite ocenia detské ihrisko, ktoré ponúka rôzne možnosti zábavy. Okrem tradičných hojdačiek u nás nájdete pružinové či prevažovacie hojdačky, preliezky, či šmýkalky. Kým sa Vaše ratolesti hrajú na detskom ihrisku, Vy môžete na ich bezpečie dohliadať z neďalekej terasy pred bufetom.

Rybolov:

Pre všetkých malých iᅠ veľkých nadšencov rybolovu Vám ponúkame možnosť uloviť si pstruha zᅠ nášho jazera. Rybárske náčinie Vám radi požičiame. Všetky ulovené ryby je potrebné si odkúpiť. Ak nepatríte k ᅠtým, ktorí si svoj úlovok s ᅠradosťou sami vyčistia, radi Vám s tým pomôžeme. Vášho pstruha vyčistíme a ᅠuskladníme ho vᅠ chlade, kým Vy si budete užívať ďalšie možnosti, ktoré Vám Zveropark ponúka.

Táborisko:

Radi by ste si opäť pripomenuli romantiku táborenia v prírode? Mysleli sme na Vás, a preto sme pripravili naše táborisko, ktoré tvoria tzv. podsadové stany, drevené chatky, medvedie brlohy a indiánske típí. Neradi sa vzdávate komfortu? U nás sa toho báť nemusíte, v každom stane sú umiestnené postele s matracmi, o pohodlie budete mať teda postarané.

Zdroj: zveropark.sk
Podobné podujatia
September v BIBIANE
BA
September v BIBIANE

Srdečne Vás pozývame na kolektívne verejné aj súkromné predstavenia v...

Bardejovský jarmok 2017
PO
Bardejovský jarmok 2017

Mesto Bardejov pozýva na tradičný Bardejovský jarmok.

Detská škola varenia
BA
Detská škola varenia

Milujú vaše deti varenia alebo sa chcú naučiť variť zdravo?

Pivobrana BeerFest 4
BA
Pivobrana BeerFest 4

Na svoje si prídu aj rodičia s deťmi, nebude chýbať...

Dni obce Stará Kremnička
BB
Dni obce Stará Kremnička

575. výročie prvej písomnej zmienky.

Komentáre