24. jún 2017 / Meniny má Ján
Skupina rodinných portálov:

Hurá na prázdniny

Priprav sa na leto a odštartuj letné dobrodružstvo v Zveroparku!
Hurá na prázdniny

Šikovných žiakov odmeníme netradične typickou letnou surovinou - špekáčikom, ktorý si môžu opiecť a zacítiť chutnú atmosféru táborenia v prírode.

Bav sa získavaním zaujímavých poznatkov hodných skauta a zaži vzrušujúce leto. Osviež sa vodnými hrami a zaskáč si na nafukovacom hrade.

Hladkací kútik:

Deti poznajú mnohé zvieratká, no v dnešnej dobe majú málo možností priameho kontaktu s nimi. Radi by sme v deťoch podporili pozitívny vzťah k zvieratkám, ukázali im, že si zaslúžia našu lásku a pozornosť a práve preto sme vytvorili „hladkací kútik“, v ktorom môžu Vaše ratolesti zvieratká pohladkať či nakŕmiť. Naše miniovečky, minikozičky a zajačiky, ktoré hladkací kútik obývajú, sú na ľudský dotyk naučené od narodenia a veľmi sa z neho tešia.

Detské ihrisko:

Naši malí návštevníci určite ocenia detské ihrisko, ktoré ponúka rôzne možnosti zábavy. Okrem tradičných hojdačiek u nás nájdete pružinové či prevažovacie hojdačky, preliezky, či šmýkalky. Kým sa Vaše ratolesti hrajú na detskom ihrisku, Vy môžete na ich bezpečie dohliadať z neďalekej terasy pred bufetom.

Rybolov:

Pre všetkých malých iᅠ veľkých nadšencov rybolovu Vám ponúkame možnosť uloviť si pstruha zᅠ nášho jazera. Rybárske náčinie Vám radi požičiame. Všetky ulovené ryby je potrebné si odkúpiť. Ak nepatríte k ᅠtým, ktorí si svoj úlovok s ᅠradosťou sami vyčistia, radi Vám s tým pomôžeme. Vášho pstruha vyčistíme a ᅠuskladníme ho vᅠ chlade, kým Vy si budete užívať ďalšie možnosti, ktoré Vám Zveropark ponúka.

Táborisko:

Radi by ste si opäť pripomenuli romantiku táborenia v prírode? Mysleli sme na Vás, a preto sme pripravili naše táborisko, ktoré tvoria tzv. podsadové stany, drevené chatky, medvedie brlohy a indiánske típí. Neradi sa vzdávate komfortu? U nás sa toho báť nemusíte, v každom stane sú umiestnené postele s matracmi, o pohodlie budete mať teda postarané.

Zdroj: zveropark.sk
Podobné podujatia
Bitka pod Duninom
ZA
Bitka pod Duninom

Čaká Vás 200 účinkjúcich zo Slovenska a Čiech, veľká poľná...

Festival detí 2017
TN
Festival detí 2017

Predstavia sa Vám mladí súčasní slovenskí umelci a ich hravé...

FEST ANČA
ZA
FEST ANČA

Oslávte prázdniny v ríši fantázie.

Folklórny festival Východná 2017
ZA
Folklórny festival Východná 2017

Folklórny festival Východná je najstarším a najrozsiahlejším celoslovenským festivalom s...

Júl v AquaCity Poprad
PO
Júl v AquaCity Poprad

Letné osvieženie, horúce slnko a jedinečná zábava prí víkendových programoch.

Komentáre