21. máj 2018 / Meniny má Zina
Skupina rodinných portálov:

Gurmán Fest Bratislava 2017

Každý návštevník si môže prezrieť areál a keď ho ponuka služieb a vystavovateľov zaujme zakúpi si Gurmán Card v Gurmán Bankách.
Gurmán Fest Bratislava 2017
Otváracie hodiny:
  • Pi: 14:00 - 22:00
  • So: 12:00 - 22:00
  • Ne: 11:00 - 20:00

Všetky jedlá, nápoje, potraviny, produkty a služby sa na Gurmán Feste predávajú za Gurmány, ktoré sú jediným a oficiálnym platidlom na Gurmán Feste. Nachádzajú sa práve na Gurmán Card. Na Gurmán feste nie je možné za jedlá, nápoje a služby platiť eurami.

Sprievodné akcie:

Gurmán AWARD
Galavečer odovzdávania ocenení v Gastronómii gastronomickým sprievodcom Gurmán na Slovensku. Dozvieme sa kto je najlepší šéfkuchár , ktorá reštaurácia či somelier na Slovensku!

Ebenica kaviareň
Lahodné espresso si doprajete v kaviarni Ebenica – prvej na Slovensku praženej kávy , ktorá sa dostala do top 10 najlepších káv v Európe. Pripravené sú aj prezentácie ako správne pripravovať espresso.
Svet chutí – hlavné pódium
Na pódiu-otvorenej aréne bude každý deň prebiehať divadlo chutí naživo v podaní najlepších šéfkuchárov zo Slovenska a gastroosobností známich z médií. Dozviete sa od nich nové trendy vo varení, ako používať a kombinovať rôzne chute a koreniny z celého sveta.
Electrolux Škola varenia   - Novinka
Program festivalových dní rozšíri aj najznámejšia škola varenia na Slovensku PreGurmánov zo Sv. Jura v spolupráci s firmou ELECTROLUX , ako alternatíva k hlavnému pódiu, kde vás naučia zopár trikov a receptov tí najlepší šéfkuchári z celého Slovenska. Na malom pódiu Electrolux školy varenia budem variť na najnovších spotrebičoch tejto známej firmy a budú môcť návštevníci niekoľkokrát denne zblízka vidieť od lektorov školy, ktorými nie sú nikto iní ako známi šéfkuchári Igor Čehy, Jaro Hladík, Braňo Križan, Tomáš Zapletal či Marcel Ihnačák, ako sa pripravujú niektoré druhy potravín, ako ich správne vybrať, spracovať a samozréjme uvariť.Hudobné dobroty Gurmán Festu   Novinka

Na hudobnom pódiu budú prebiehať každý deň vystúpenia hudobných zoskupení a spríjemňovať vám festivalové podvečery .Stalo sa už tradíciou že tu môžete stretnúť a počuť kvalitnú hudbu a známych interprétov, ako aj mladé vychádzajúce hviezdičky.Piatok:

  • Roman Vamoš band - skvelý hudobník zahrá ukážky obľúbených svetových hitov
Sobota:

  • 15.00-15.45: Hudobná kapela Medd
  • 17.00-17.45: Skupina Genius Locci
  • 19.00-19.45: LePayaco
  • 21.00-21.45: Puding pani Elvisove

Nedeľa:

  • Zuzana Suchánková - Blues folk speváčka a gitaristka , ocenená ako najlepšia Blues speváčka roka 2010- 2014
Restaurant Parade
Každý deň sa vám predvedú tie najlepšie reštaurácie a šéfkuchári z celého Slovenska, ktorí pre vás vo svojich stanoch pripravia degustačné menu. Budete môcť prechutnať a porovnať kvalitu ich kulinárskych špecialít a oceniť ich vašim hlasom, ktorý im môže napomôcť získať ocenenie najobľúbenejšia Festivalová reštaurácia dňa! Vy sa do hlasovania môžete zapojiť vhodením vyplneného lístku z Reštauračnej peňaženky do urny na Hlavnom pódiu a zapojíte sa tak aj do súťaže o zlosovanie hodnotných cien.
Svet nápojov   - nemôže chýbať s obľúbeným programom degustácií
v spolupráci so Zlatým Bažantom a Asociáciou Somelierov Slovenskej republiky
Je pripravený pre priaznivcov lahodných vín a piva, kde sa budete môcť zoznámiť s rôznymi technikami ich nalievania, čapovania a hlavne ako ich správne prechutnať. Budete si môcť vypočuť odborníkov v ich prednáškach a workshopoch. Somelieri z Asociácie somelierov vás radi prevedú týmto zaujímavým svetom nápojov.
Podobné podujatia
Rusínsky festival 2018
PO
Rusínsky festival 2018

Festival ako celok je výsledkom snahy o priblíženie sa divákovi...

Dni rododendrónov v Arboréte Borová hora
BB
Dni rododendrónov v Arboréte Borová hora

Prechádzka vo zvolenskom Arboréte.

Meduškine narodeniny
KE
Meduškine narodeniny

Materské centrum Meduška pozýva najmenšie detičky a ich rodičov i...

Majstri a deti - O hline
BB
Majstri a deti - O hline

Banskobystrická, Ľubietovská tvorivá dielňa pre deti.

Dni mesta Brezna 2018
BB
Dni mesta Brezna 2018

Kultúrny program, kolotoče, jarmok...

Komentáre