15. júl 2020 / Meniny má Henrich

Fashion KidLab: Orientálny módny štýl

Kreatívny módny workshop pre deti.
Fashion KidLab: Orientálny módny štýl

Orient Expres doviezol  kedysi cestovateľov a dobrodruhov priamo k tureckému trhovisku, ktorého kulisou boli mešity, minarety, palmy, zmes zvukov, tvárí a exotického tovaru. Lákavé krajiny východu, ďaleké cesty a vízia dobrodružstva ako z rozprávok pôsobia na všetky zmysly neuveriteľne očarujúco. Orientálny módny štýl je júnovou témou pre detských dizajnérov, ktorí sa budú stretávať vždy v utorok na workshopoch Fashion KidLab.

„Exotický folklór sa prejaví na extravagantných vzoroch, z ktorých vytvoríme kolekciu odevov,“ hovorí módna návrhárka a lektorka Jana Polak. Orientálne inšpirácie si našli výrazné a významné miesto v kolekciách viacerých módnych značiek a dizajnérov. Výrazné potlače so vzormi kvetín, oblakov, vtákov , rôznych štruktúr materiálov, pestrofarebné orientálne výšivky, výrazné opasky pripomínajúce kimoná,  zaujímavé strihové riešenia a doplnky tvoria čaro orientálneho módneho štýlu. Je to trend, vďaka ktorému históriu a kultúru tajomných národov, žijúcich na „ďalekom východe“, spoznáva celý svet.

Kreatívne deti sa tejto téme budú po vynútenej prestávke za prísnych hygienických opatrení venovať 30. júna 2020 o 17:00 hod. v pavilóne Echo v Kasárňach/Kulturparku. Vstupenky je možné kúpiť iba online a maximálny počet detí na workshope je sedem.

Vstupné: 2 €Zdroj: k13.sk
Podobné podujatia
PREMIÉRA: Minna a továreň na sny
SR
PREMIÉRA: Minna a továreň na sny

Skúste si predstaviť nočné snívanie ako svet nekonečných filmových štúdií,...

Denný intuitívny tábor v Malackách
BA
Denný intuitívny tábor v Malackách

ŠKOLA INTUÍCIE pripravila pre Vaše deti okrem 2-ročného programu aj...

Kocúr je kráľ na Hrade Stará Ľubovňa
PO
Kocúr je kráľ na Hrade Stará Ľubovňa

Alebo ako to bolo s kocúrom v čižmách.

HOLLYWOOD DANCE CAMP 2020
BA
HOLLYWOOD DANCE CAMP 2020

Športovo-tanečný tábor pre chlapcov a dievčatá.

Letný tábor TANI TANI s Nely
SR
Letný tábor TANI TANI s Nely

Aj Vaše dieťa trávi hodiny pri našej tanečnej relácii a...

Komentáre