20. máj 2019 / Meniny má Bernard

Dni na Farme Busov

Príďte si vychutnať pravú farmársku atmosféru a zažiť nezabudnuteľný víkend na našej farme!
Dni na Farme Busov

O program na celom podujatí sa postarajú folklórne skupiny z okolitých obcí a hostia ako ĽH Zamiškovci, Kabát revival, ĽH Šarišanci a Štefan Štec. Hudobný program bude spestrený súťažami, ktoré sa budú realizovať priamo na pódiu.

Podujatie bude obohatené o prezentáciu okolitých obcí. V priestoroch farmy nájdete aj Uličku remesiel zameranú predovšetkým na prezentáciu a propagáciu tradičných ľudových remesiel ako napríklad: hrnčiarstvo, výrobky zo šúpolia, výroba sviečok, rezbárstvo, med a medovina a iné.

Počas celého podujatia budú pre verejnosť k dispozícii sprievodkyne, ktoré návštevníkov prevedú po celej farme, kde môžu spoznať ako to chodí na pravom gazdovskom dvore.
Pripravený bude aj program pre deti, ktorého súčasťou bude

jedinečný živý strom Edo Drewo, tvorivé dielne pre deti, vozenie sa na traktore, kombajne. O spestrenie programu sa tiež postará Voltíš so svojim akrobatickým vystúpením detí na koňoch. Pre deti bude pripravené aj detské ihrisko s preliezkami a originálnym dreveným kolotočom, trampolína, skákací hrad, autíčka, maľovanie na tvár.

Príďte si vychutnať pravú farmársku atmosféru a zažiť nezabudnuteľný víkend na našej farme!

Zdroj: facebook.com
Komentáre