20. január 2019 / Meniny má Dalibor

Denný letný tábor: Letné ródeo

Ak sa chcete naučiť jazdiť na koni Vaše deti musia spoznať jeho reč. Je dôležité reagovať na jeho potreby. Zdravým aj menej zdravým ľuďom prináša mnoho dobrého - zlepšuje držanie tela, koordináciu pohybov, sústredenie, odreaguje myseľ od stresu, posilňuje svaly, prináša dobrý pocit z vychádzky v prírode.
Denný letný tábor: Letné ródeo

Nechajte nazrieť vaše detičky bližšie do sveta jazdenia a koní v dennom tábore Letné ródeo. V spolupráci s jazdeckou školou CAVALLO sme pre malých milovníkov koní pripravili jedinečné zážitky umocnené krásnym prostredím v priestoroch ZOO Bratislava.

Ak chceme deti naučiť jazdiť na koni, musia spoznať jeho reč. Je dôležité reagovať na jeho potreby. Zdravým aj menej zdravým ľuďom prináša mnoho dobrého – zlepšuje držanie tela, koordináciu pohybov, sústredenie, odreaguje myseľ od stresu, posilňuje svaly, prináša dobrý pocit z vychádzky v prírode. Navyše – naučiť sa starať o koňa, pripraviť ho na jazdu, vyčistiť, osedlať, ošetriť kopytá – tým všetkým a aj atmosférou detského tábora sa buduje vzťah medzi človekom a týmto majestátnym zvieraťom.

Aj v roku 2016 sme pripravili pre tých zdatnejších jazdcov možnosť jazdiť viac a intenzívnejšie. Stačí v prihláške po vybratí tábora a turnusu zakliknúť DOPLNOK – EXTRA JAZDENIE. Extra jazdenie bude prebiehať v utorok, stredu a vo štvrtok. Nami garantovaná cena za EXTRA JAZDENIE je 27€. V prípade, že zodpovedný vedúci zhodnotí a uzná, že dieťa nie je dostatočne pripravené na EXTRA JAZDENIE, príplatok vám bude vrátený na účet.

MIESTO STRETNUTIA A VYZDVIHNUTIA DETÍ je priamo pri hlavnom vchode do areálu ZOO Bratislava v Mlynskej doline.

Otvárame nasledovné turnusy:

Predbežný program tábora Letné ródeo na rok 2018 nájdete TU.

Užitočné informácie pre rodičov

Prihlásiť deti je však možné už TERAZ … TU

Galéria
Komentáre