19. jún 2019 / Meniny má Alfréd

Denný letný tábor: Letné ródeo

Nechajte nazrieť vaše detičky bližšie do sveta jazdenia a koní v dennom tábore Letné ródeo. Pripravili sme pre detičky nový jazdecký areál v Dobrohošti s jazdec
Denný letný tábor: Letné ródeo

Ak chceme deti naučiť jazdiť na koni, musia spoznať jeho reč. Je dôležité reagovať na jeho potreby. Zdravým aj menej zdravým ľuďom prináša mnoho dobrého – zlepšuje držanie tela, koordináciu pohybov, sústredenie, odreaguje myseľ od stresu, posilňuje svaly, prináša dobrý pocit z vychádzky v prírode. Navyše – naučiť sa starať o koňa, pripraviť ho na jazdu, vyčistiť, osedlať, ošetriť kopytá – tým všetkým a aj atmosférou detského tábora sa buduje vzťah medzi človekom a týmto majestátnym zvieraťom.

Deti počas jedného dňa na koni jazdia 20 až 30 minút.

Aj v roku 2019 sme pripravili pre tých zdatnejších jazdcov možnosť jazdiť viac a intenzívnejšie. Stačí v prihláške po vybratí tábora a turnusu zakliknúť DOPLNOK – EXTRA JAZDENIE. Extra jazdenie bude prebiehať v utorok, stredu a vo štvrtok v dlzke cca 20min. Nami garantovaná cena za EXTRA JAZDENIE je 27€. V prípade, že zodpovedný vedúci zhodnotí a uzná, že dieťa nie je dostatočne pripravené na EXTRA JAZDENIE, príplatok vám bude vrátený na účet.

Deti, ktoré sú prihlásené do tábora „Letné ródeo“, by mali mať pribalenú pevnejšiu členkovú obuv vhodnú ku koníkom a na jazdenie. Taktiež im pribaľte dlhé nohavice, ktoré sú potrebné pri jazdení (dievčatá legíny a chlapci tepláky s gumičkou dole), a prilbu (môže byť aj cyklistická).

MIESTO STRETNUTIA DETÍ JE aut.zástavka č.90 – Nové SND (za novým SND) a VYZDVIHNUTIA DETÍ je autobusová stanica Bratislava – Bottova ulica 7. 

Cesta do Dobrohošte: od zást. Nové SND – MHD Bratislava, linka 90 k Danubiane – odchod 8.17hod. Od Danubiany je zabezpečená súkromná autobusová preprava detí po skupinách do Dobrohošte.

Cesta s Dobrohošte: Z Dobrohošte SAD Dunajská Streda – odchod 16:40, príchod na autobusovú stanicu Bratislava o 17:25hod.

Otvárame nasledovné turnusy:

Predbežný program tábora Letné ródeo na rok 2019 nájdete TU.

Užitočné informácie pre rodičov

Prihlásiť deti je však možné už TERAZ … TU

Galéria
Podobné podujatia
Denný letný tábor: Mladí zoológovia v ZOO Bratislava
BA
Denný letný tábor: Mladí zoológovia v ZOO Bratislava

Komentované kŕmenie rôznych druhov zvieratiek, návšteva pavilónu šeliem, pavilónu opíc,...

Denný letný tábor: Veselí vodáci
BA
Denný letný tábor: Veselí vodáci

Konečne je tu opäť očakávaný tábor pre všetky deti, ktoré...

Denný letný tábor: Kráľovstvo fantázie
BA
Denný letný tábor: Kráľovstvo fantázie

Denný letný tábor má prispôsobený program pre deti navštevujúce materské...

Denný letný tábor: Farebný FOTOsvet
BA
Denný letný tábor: Farebný FOTOsvet

Jedna z moderných múdrostí vraví: “Kúpte si fotoaparát a zabavíte...

Denný letný tábor: Traja pátrači
BA
Denný letný tábor: Traja pátrači

Počas celého týždňa budeme pátrať po veľkej záhade za pomoci...

Komentáre