15. júl 2020 / Meniny má Henrich

Denný detský tábor ROSLY v Petržalke

Zvládnuť svoje deti počas letných prázdnin sa často považuje za finančne obtiažnu a časovo náročnú úlohu, ale predstavte si zmysluplný spôsob, ktorý Vám pomôže.
Denný detský tábor ROSLY v Petržalke

Zvládnuť svoje deti počas letných prázdnin sa často považuje za finančne obtiažnu a časovo náročnú úlohu, ale predstavte si zmysluplný a zábavný spôsob, ktorý Vám s tým pomôže.

V dennom tábore Hravá atletika ROSLY, zaplatíte za dvoch súrodencov toľko, čo inde za jedno dieťa. Ušetríte minimálne 108€. Zábava pohybom 5 dní v týždni a 9 hodín denne. So skúsenosťami a ponaučením z najlepšej praxe na trhu. Už obslúžili viac, ako 1000 detí. A navyše s možnosťou vodiť dieťa skôr kvôli tomu, že potrebujete byť načas v práci. Dá sa priviesť dieťa od 7:00 ráno. Program v tomto tábore je vytvorený, tak aby ho mohol zvládnuť aj nešportovec. Viac záleží na chuti dieťaťa, než na jeho fyzickej kondícií.

Je už možné rezervovať miesta v ROSLY tábore v Petržalke?
Áno, registrácia je po uvoľnení opatrení opäť možná.

Všetky ďalšie potrebné informácie a prihlasovací formulár nájdete, keď kliknete na web tu: https://rosly.sk/denny-sportovy-letny-tabor-hrava-atletika-rosly

Zdroj: rosly.sk
Galéria
Komentáre