16. november 2018 / Meniny má Agnesa

Čaro Vianoc vo Familyparku

St. Margarethen, 15. novembra 2017: Aj v tomto roku otvára Familypark v decembri svoje brány pre nový event “Čaro Vianoc”.
Čaro Vianoc vo Familyparku

Od  7.- 10. decembra môžu rodiny zažiť najväčší rakúsky zábavný park opäť počas zimného obdobia.

Aj druhé najväčšie podujatie Familyparku oslavovalo v roku 2016 svoju vydarenú premiéru. 16.000 návštevníkov z  Rakúska a priľahlého zahraničia si tento jedinečný event nenechalo ujsť. Na základe enormného ohlasu sa čaro Vianoc stalo pevnou súčasťou v kalendári podujatí  zábavného parku.
Horská dráha a detská šou  V roku 2017 sa môžu návštevníci počas štyroch dní  preniesť do vianočnej nálady  a objaviť Familypark v zimnom  prostredí.  Hostí očakávajú vianočné šou, Ježiško, Mikuláš  a mnoho iných prekvapení. Zvieratká v tunajšej ZOO sa môžu hladkať a rozmaznávať.  Viackrát denne sa bude konať vianočná šou s tancom, spevom a akrobaciou. Pôsobivou vychytávkou je pompézne vianočné osvetlenie, ktoré sa po zotmení postará o nádherné svetelné more a množstvo wow efektov.
Prvé čaro Vianoc  bolo skutočne výnimočným eventom a naladením sa na adventné obdobie, jeho príprava tešila náš celý tím. Náš koncept sa odlišuje od klasických vianočných trhov, ktoré často nebývajú pre deti veľmi zaujímavé. Mnoho dráhových atrakcií je v prevádzke a k tomu ponúkame program  s animáciami. Vo Familyparku zažije celá rodina bohatý a jedinečný vianočný zážitok.  Najväčšou chválou pre nás je, keď sa môžeme pozrieť do rozžiarených detských očí”, hovorí riaditeľka Familyparku  Ulrike Müller.

Veľká časť parku (po Rímsku  reštauráciu)  bude otvorená.  Atrakcie budú v prevádzke v
závislosti od počasia, nakoľko bezpečnosť hostí je vo Familyparku vždy tou najvyššou prioritou. Program bude dopĺňať aj vianočná ponuka v gastronómii. Klasiky ako gaštany,  pečené mandle a varené víno budú  v ponuke rovnako ako kreatívne vianočné lahôdky.

Otváracie hodiny:  

7. – 10. December
denne od 11 -20 hod.
Posledný vstup o 18 hod.
Vstupné od 3 rokov:  18,00 €
Lístky je možné zakúpiť na mieste alebo cez online-shop Familyparku
S ročným lístkom je vstup voľný!

O Familyparku

Familypark M.Müller Ges.m.b.H  v St. Margarethen/Burgenland je najväčší zábavný park v Rakúsku. V areáli s rozlohou väčšou ako  145.000 m² ponúka atrakcie v štyroch  okruhoch: zážitkový hrad, gazdovský dvor, rozprávkový les a dobrodružný ostrov. Okrem toho park disponuje 16 rozličnými gastroprevádzkami.  Počas sezóny park zamestnáva okolo  200 zamestnancov v sektore dráhové atrakcie, gastronómia, záhradníctvo, technika a správa.  sezóne 2017 od 1.4. -  26.10  zaznamenal Familypark návštevnosť 580.00 osôb a mohol vydať  22 000 ročných lístkov. Počas akcie Halloween od 28.10 -1.11. navštívilo  park viac ako 27.000 hostí.

Zdroj: familypark.at
Galéria
Komentáre