20. január 2019 / Meniny má Dalibor

AVON Pochod za zdravé prsia 2018

Aj vďaka vám tento rok AVON Pochod oslavuje už 10. narodeniny.
AVON Pochod za zdravé prsia 2018

Bohatý celodenný program, skvelá hudba v podaní slovenských interpretov a skupín, atraktívne sprievodné aktivity pre rodiny s deťmi. Toto a ešte oveľa viac so sebou prinesie 10. ročník AVON Pochodu za zdravé prsia, ktorý sa bude niesť v duchu hesla #fandimezenam. Strávte príjemný deň v kruhu blízkych a zabojujte za dobrú vec už 16. júna v areáli Bratislavského hradu.

Podujatie štartuje už o 10:00 hod. aktivitami pre deti - súťaže, tancovanie a vystúpenie Víly Elly aj s autogramiádou a fotením. O 12:30 hodsa pozornosť presunie na hlavný program, počas ktorého sa postupne vystriedajú na pódiu známi slovenskí umelci či skupiny ako– Pavol Hammel, Tublatanka, Bystrík banda, Katarína Knechtová, skupina Super deti a detský folklórny súbor KLNKA.Pripravený je aj bohatý sprievodný program -autogramiáda, Walk talk show so zaujímavými hosťami, detská zóna, brafiterka, maľovanie na tvár, LEGO workshop, kreatívne aktivity pre deti, besedy pre rodičov a deti a mnoho ďalšieho.

V rámci hlavného programu nebude chýbať tradičná prechádzkaStarým mestom, ktorá štartuje o 14:30 hod.Fandiaci dav sa tak vyberie do ulíc hlavného mesta v sprievode energickej bubnovej šou pod taktovkou Campana Batucada. Dĺžka trasy nepresiahne viac ako 3 km, avšak nie je bezbariérová, ale ani náročná.

Do boja za zdravé prsia sa každoročne zapájajú aj ambasádori projektu AVON za zdravé prsia, ani tento rok tomu nebude inak. AVON Pochod svojou účasťou podporia:  Kveta Horváthová, Roman Juraško, Zlatica Puškárová, Maroš Kramár, Ada Straková, Alena Heribanová, Hana Rapantová, Braňo „Bruno“  Ciberej, Nora Beňačková, Karin Habšudová, Beáta Dubasová, Soňa Skoncová či Peter Altofznámy ako vloger Expl0ited, ktorý ho ako nová tvár kampane absolvuje prvýkrát.

Vstupenkou na podujatie je TričkoKlára 2018*z dielne módnej návrhárky Kláry Nademlýnskej. Je tradične dostupné v dámskom, pánskom aj detskom vyhotovení. K prvým dvom je pribalená praktická látková taška, ktorú využijete nielen v deň podujatia.Vstup do areálu Bratislavského hradu bude povolený len v Tričku Klára 2018, deti do 12 rokov v sprievode dospelej osoby majú vstup zdarma. Všetky tričká sú dostupné cez e-shop www.zdraveprsia.sk alebo ich bude možné zakúpiť priamo na mieste v deň podujatia.Celkový finančný výťažok z predaja tričiek poputuje na konto verejnej zbierky AVON Pochod 2018, ktorú realizuje OZ Zdravá žena.

Návštevníci majú tiež možnosť využiť zľavnené cestovanie vlakom vďaka oficiálnemu dopravcovi podujatia - Železničnej spoločnosti Slovensko. Každý aktívny účastník, ktorý si zakúpi Tričko Klára 2018, má nárok na využitie 100% zľavy na cestu späť.

Viac informácií o AVON Pochode nájdete na webovej stránke www.zdraveprsia.sk a  Facebook-u Avon proti rakovine prsníka.

Podobné podujatia
ĎÚROŠÍK ALEBO NA ZBOJNÍCKU NÔTU
BA
ĎÚROŠÍK ALEBO NA ZBOJNÍCKU NÔTU

Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu za zbojníckym osudom...

BAJAJA
BA
BAJAJA

Hudobná rozprávka pre deti od štyroch rokov a ich rodičov,...

ŠĽAHAČKOVÁ PRINCEZNÁ
BA
ŠĽAHAČKOVÁ PRINCEZNÁ

rozprávkový muzikál tvorcov Hammel - Peteraj - Ďurovčík Rozprávka, ktorá...

Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline
ZA
Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline

Troj-dňový festival cestou necestou zavíta aj do žilinskej Stanice.

Polročné prázdniny v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica
PO
Polročné prázdniny v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Užite si polročné prázdniny s deťmi v pohodlí a priateľskej...

Komentáre