26. máj 2019 / Meniny má Dušan

Angličtina zábavnou formou na letných kurzoch Helen Doron

Počas leta je fajn nechať deti oddychovať, nie však úplne zaháľať.
Angličtina zábavnou formou na letných kurzoch Helen Doron

Ideálne je stavať na vedomostiach, ktoré nazbierali počas školského roka, a stimulovať ich aj v prázdninovom období. Tábory Helen Doron English sa konajú po celom Slovensku podľa rozmiestnenia jednotlivých lokálnych pobočiek. Majú dennú či poldennú podobu a sú zamerané na výučbu angličtiny hravou formou. Rodičov odbremenia a drobcov nadchne pobudnutie s kamarátmi. Sprievodný vzdelávací rozmer si vďaka zábave sotva uvedomia.

K dispozícii je viacero typov kurzov s rôznymi hlavnými témami a vo vekovom rozpätí od 3 až do 19 rokov. Deťom sa venujú certifikovaní lektori. Stravovanie aj pitný režim sú, samozrejme, zabezpečené. Zážitková forma tábora maximalizuje prirodzenú túžbu detí spoznávať nové veci. Užijú si kopec rozmanitých aktivít – hudobných, tanečných, divadelných, výtvarných aj  športových. Navyše, uvoľnenou formou sa zdokonalia v angličtine.

„Výučba v našich letných táboroch nikdy nie je taká intenzívna, ako počas školského roka. Je teplo, deti sa potrebujú viac hrať a odreagovať sa. Zážitky im však spolu s angličtinou a pozitívnymi pocitmi zostanú navždy,“ hovorí jazyková expertka Katalin Deák. Sama priniesla na Slovensko jedinečný celosvetový koncept: overená metóda jazykovej školy lingvistky Helen Doron má za sebou viac ako tri desaťročia úspešného fungovania a využíva sa už v 37 krajinách na 5 kontinentoch. Táto Najlepšia svetová franšíza roka 2019 v kategórii detí a vzdelávania podľa Global Franchise Magazine má v SR už 47 pobočiek, určite si teda nájdete nejakú geograficky vhodnú.

Jw5bktnP

„Angličtinu považujem za najdôležitejšiu vec, ktorú môžem dcérkam dať v rámci vzdelania. Páči sa mi, že na hodinách Helen Doron English sa komunikuje len v angličtine a deti sú nútené rozprávať. Len tak zhodia zábrany aj v bežnej komunikácii. Navyše, vládne tam priateľská atmosféra bez stresu,“ povedal olympijský víťaz a majster sveta v chôdzi na 50 km Matej Tóth.

Zdroj: helendoron.sk
Podobné podujatia
Deň detí vo Family Wellness Hoteli Patince****
NR
Deň detí vo Family Wellness Hoteli Patince****

Príďte si so svojimi ratolesťami vychutnať Pobyt Deň detí plný...

VÝSTAVA: Z ohňa zrodené v ÚĽUV-e
BA
VÝSTAVA: Z ohňa zrodené v ÚĽUV-e

Ustredie ľudovej umeleckej výroby (ÚĽUV) prináša do priestorov Galérie ÚĽUV...

Jún v BIBIANE
BA
Jún v BIBIANE

Srdečne Vás pozývame na kolektívne verejné aj súkromné predstavenia v...

Jún v KZP pre deti
BA
Jún v KZP pre deti

Júnový výber pre deti z celého programu Kultúrneho zariadenia Petržalka.

BRaK – Bratislavský knižný festival 2019
BA
BRaK – Bratislavský knižný festival 2019

Šiesty ročník multižánrového Bratislavského knižného festivalu BRaK sa bude konať...

Komentáre