25. január 2021 / Meniny má Gejza

Lyžiarske kurzy - víkendové

Víkendové lyžiarske kurzu nielen pre začiatočníkov ale aj pre pokročilých vekovej kategorie od 4 rokov. Kurzy prebiehaju každú sobotu január, február.
Lyžiarske kurzy - víkendové
Milí rodičia,
Lyžiarska škola ASA vám so začiatkom lyžiarskej sezony opäť ponúka víkendové kurzy lyžovania pre deti. Kurz je určený nielen pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých vekovej kategorie od 4 rokov. Deti si skupinovou formou pod vedením inštruktora osvoja základy lyžovania, zdokonalia a zlepšia v technike. Kurz bude prebiehať v doobedňajších hodinách každú sobotu v mesiacoch január a február . Lyžovať sa bude v strediskách a lyžiarskej škôlke podľa aktuálnych snehových podmienok - Ski Šachtička, Selce - Čachovo, Donovaly.
Prihlásiť sa je potrebné cez registračný formulár, ktorý nájdete tu
Po prihlásení vám zašleme prihlášku.

Kurz trvá v mesiacoch január a február, každú sobotu v doobedných hodinách  9:00 - 11:00. Mesiac si zvolíte sami. Kurz vedú kvalifikovaní inštruktori.

V cene:

- lístok na vlek - 2 hod. výuka s inštruktorom - diplom lyžiara
- kartička lyžiara
Počet detí je na kurz a skupinu obmedzený. Naša lyžiarska škola je registrovaným členom Únie lyžiarskych a snowboardovych škôl na Slovensku. Lekcie vedú len kvalifikovaní inštruktori s platnými licenciami a so svojimi skúsenosťami nielen zo zahraničia sú zárukou kvality výuky.
Galéria
Komentáre