22. máj 2019 / Meniny má Júlia, Juliana

Letné tábory s Helen Doron

Angličtina zábavnou formou na letných kurzoch Helen Doron.
Letné tábory s Helen Doron

Počas leta je fajn nechať deti oddychovať, nie však úplne zaháľať. Ideálne je stavať na vedomostiach, ktoré nazbierali počas školského roka, a stimulovať ich aj v prázdninovom období. Tábory Helen Doron English sa konajú po celom Slovensku podľa rozmiestnenia jednotlivých lokálnych pobočiek. Majú dennú či poldennú podobu a sú zamerané na výučbu angličtiny hravou formou. Rodičov odbremenia a drobcov nadchne pobudnutie s kamarátmi. Sprievodný vzdelávací rozmer si vďaka zábave sotva uvedomia.

K dispozícii je päť typov kurzov s rôznymi hlavnými témami a vo vekovom rozpätí od 3 do 12 rokov. Deťom sa venujú certifikovaní lektori. Stravovanie aj pitný režim sú, samozrejme, zabezpečené.

Zážitková forma tábora maximalizuje prirodzenú túžbu detí spoznávať nové veci. Užijú si kopec rozmanitých aktivít – hudobných, tanečných, divadelných, výtvarných aj  športových a navyše sa uvoľnenou formou zdokonalia v angličtine.

Jednotlivé POBOČKY nájdete TU.

„Výučba v našich letných táboroch nikdy nie je taká intenzívna, ako počas školského roka. Je teplo, deti sa potrebujú viac hrať a odreagovať sa. Zážitky im však spolu s angličtinou a pozitívnymi pocitmi zostanú navždy,“ hovorí jazyková expertka Katalin Deák. Sama priniesla na Slovensko jedinečný celosvetový koncept: overená metóda jazykovej školy lingvistky Helen Doron má za sebou viac ako tri desaťročia úspešného fungovania a využíva sa už v 35 krajinách po celom svete – od Nemecka cez Čínu až po Latinskú Ameriku.

Mladšia dcérka Michaely Čobejovej Tánička si upevňuje angličtinu aj počas prázdnin. Obľúbená herečka a producentka konštatuje: „Letné kurzy Helen Doron v sebe spájajú kreativitu a učenie cudzieho jazyka zážitkovou formou.Aj preto som rada, že Tánička si v lete môže zopakovať angličtinu hravo spolu s veselými rozprávkovými postavičkami, ktoré jej tento kurz spríjemnia. Okrem toho si užije aj iné činnosti – návštevu ZOO, pohybové hry a množstvo iných zaujímavých aktivít”.

Zdroj: helendoron.sk
Podobné podujatia
Dlháčik hľadá poklad - Život na hrade
BA
Dlháčik hľadá poklad - Život na hrade

RC Dlháčik organizuje 6. ročník športovo zábavného popoludnia pre celé...

Deň detí vo Family Wellness Hoteli Patince****
NR
Deň detí vo Family Wellness Hoteli Patince****

Príďte si so svojimi ratolesťami vychutnať Pobyt Deň detí plný...

Jún v BIBIANE
BA
Jún v BIBIANE

Srdečne Vás pozývame na kolektívne verejné aj súkromné predstavenia v...

BRaK – Bratislavský knižný festival 2019
BA
BRaK – Bratislavský knižný festival 2019

Šiesty ročník multižánrového Bratislavského knižného festivalu BRaK sa bude konať...

Letný pobyt vo Wellness Hoteli Patince****
NR
Letný pobyt vo Wellness Hoteli Patince****

Zregenerujte svoj organizmus a načerpajte novú energiu vďaka blahodarným účinkom...

Komentáre