20. január 2019 / Meniny má Dalibor

Letné tábory s Helen Doron

Angličtina zábavnou formou na letných kurzoch Helen Doron.
Letné tábory s Helen Doron

Počas leta je fajn nechať deti oddychovať, nie však úplne zaháľať. Ideálne je stavať na vedomostiach, ktoré nazbierali počas školského roka, a stimulovať ich aj v prázdninovom období. Tábory Helen Doron English sa konajú po celom Slovensku podľa rozmiestnenia jednotlivých lokálnych pobočiek. Majú dennú či poldennú podobu a sú zamerané na výučbu angličtiny hravou formou. Rodičov odbremenia a drobcov nadchne pobudnutie s kamarátmi. Sprievodný vzdelávací rozmer si vďaka zábave sotva uvedomia.

K dispozícii je päť typov kurzov s rôznymi hlavnými témami a vo vekovom rozpätí od 3 do 12 rokov. Deťom sa venujú certifikovaní lektori. Stravovanie aj pitný režim sú, samozrejme, zabezpečené.

Zážitková forma tábora maximalizuje prirodzenú túžbu detí spoznávať nové veci. Užijú si kopec rozmanitých aktivít – hudobných, tanečných, divadelných, výtvarných aj  športových a navyše sa uvoľnenou formou zdokonalia v angličtine.

Jednotlivé POBOČKY nájdete TU.

„Výučba v našich letných táboroch nikdy nie je taká intenzívna, ako počas školského roka. Je teplo, deti sa potrebujú viac hrať a odreagovať sa. Zážitky im však spolu s angličtinou a pozitívnymi pocitmi zostanú navždy,“ hovorí jazyková expertka Katalin Deák. Sama priniesla na Slovensko jedinečný celosvetový koncept: overená metóda jazykovej školy lingvistky Helen Doron má za sebou viac ako tri desaťročia úspešného fungovania a využíva sa už v 35 krajinách po celom svete – od Nemecka cez Čínu až po Latinskú Ameriku.

Mladšia dcérka Michaely Čobejovej Tánička si upevňuje angličtinu aj počas prázdnin. Obľúbená herečka a producentka konštatuje: „Letné kurzy Helen Doron v sebe spájajú kreativitu a učenie cudzieho jazyka zážitkovou formou.Aj preto som rada, že Tánička si v lete môže zopakovať angličtinu hravo spolu s veselými rozprávkovými postavičkami, ktoré jej tento kurz spríjemnia. Okrem toho si užije aj iné činnosti – návštevu ZOO, pohybové hry a množstvo iných zaujímavých aktivít”.

Zdroj: helendoron.sk
Podobné podujatia
ĎÚROŠÍK ALEBO NA ZBOJNÍCKU NÔTU
BA
ĎÚROŠÍK ALEBO NA ZBOJNÍCKU NÔTU

Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu za zbojníckym osudom...

BAJAJA
BA
BAJAJA

Hudobná rozprávka pre deti od štyroch rokov a ich rodičov,...

ŠĽAHAČKOVÁ PRINCEZNÁ
BA
ŠĽAHAČKOVÁ PRINCEZNÁ

rozprávkový muzikál tvorcov Hammel - Peteraj - Ďurovčík Rozprávka, ktorá...

Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline
ZA
Cestovateľský festival Cestou necestou v Žiline

Troj-dňový festival cestou necestou zavíta aj do žilinskej Stanice.

Polročné prázdniny v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica
PO
Polročné prázdniny v Hoteli SLOVAN*** Tatranská Lomnica

Užite si polročné prázdniny s deťmi v pohodlí a priateľskej...

Komentáre