4. december 2020 / Meniny má Barbora, Barbara

Jesenný športovo-programovací tábor s Coding Giants

Škola programovania Coding Giants v spolupráci s centrom L-Activity pozýva všetky deti vo veku 8 až 14 rokov na jesenný denný Športovo-programovací tábor.
Jesenný športovo-programovací tábor s Coding Giants
Ak neviete, čo s deťmi cez jesenné prázdniny, prihláste ich na denný Športovo-programovací tábor. V priebehu dvoch dní vyskúšame rôzne športy (silové, kondičné, koordinačné), budeme programovať v jazyku Scratch, vytvoríme si hru v Roblox Studiu, naprogramujeme Ozobota a vyskúšame aj Lego Mindstorms, budeme súťažiť o zaujímavé ceny... S nami sa nudiť nebudete! O športové aktivity sa postarajú skúsení lektori z centra L-Activity a o programovanie lektori z našej školy programovania Coding Giants.
Deti budú rozdelené do 2 skupín = jedna programuje, druhá športuje a potom sa vymenia. Strava a pitný režim bude zabezpečený priamo v L-Activity, z bezpečnostných i praktických dôvodov sa nebudeme nikam presúvať, a využijeme všetko, čo centrum L-Activity v Chorvátskom Grobe-Čierna voda ponúka - 2 veľké telocvične, počítačovú miestnosť, bar na prízemí a veľkú Fit&Fun záhradu.
Počet miest je limitovaný počtom počítačov a nariadeniami RÚVZ, tak sa ponáhľaj a prihlás sa TU
Tešíme sa na spoločné programovanie a športovanie!
Galéria
Komentáre