22. máj 2019 / Meniny má Júlia, Juliana

Ako prežiť materstvo a nezblázniť sa

Príďte sa porozpávať o témach, ktoré trápia súčasné maminy, oddýchnite si aspoň na pár hodín od Vašich ratolestí v príjemnom prostredí a s výborným jedlom.
Ako prežiť materstvo a nezblázniť sa

Príchodom dieťaťa do vzťahu sa pre každý pár začína nová etapa života. No napriek tomu, že zmena nastáva u oboch rodičov, všade sa spomína “iba” materstvo. Očakávania na matku začínajú byť priveľké a čoraz viac z nich si kladie otázku, ako ďalej. Z podnikavých, samostatných, sebavedomých mladých žien sa zo dňa na deň stanú maminy. Ich denný režim sa skladá zo starostlivosti o dieťa a domácnosť. Po pár týždňoch alebo mesiacoch sa do ich života vkradne vyčerpanie a frustrácia. Ak chcete vedieť, ako si s tým poradiť, príďte sa porozprávať o témach, ktoré trápia súčasné maminy, oddýchnite si aspoň na pár hodín od Vašich ratolestí v príjemnom prostredí s výborným jedlom a najmä ľuďmi s “rovnakou krvnou skupinou”. Získate informácie, ako prežiť materstvo a nezblázniť sa a určite aj kopec zaujímavých a možno aj vtipných postrehov od Vašich “kolegýň”.

  • 1. Akým spôsobom nastaviť hlavu, aby materstvo bolo o radosti a nie o frustrácii
  • 2. Do akej miery zapájať partnera do rodičovských povinností, keď je živiteľom rodiny
  • 3. Kedy si oddýchnuť, keď si mamou na 24hod
  • 4. Ako po celom dni mať večer chuť na sex
  • 5. Problém dvojitej výchovy
  • 6. Ako ovplyvniť dieťa aby malo väčší záujem o otca...atď...

Prednášať bude life koučka PhDr.Vierka Murínová, ktorá je sama mamou troch detí :) www.profikouc.sk

Po prednáške bude priestor aj na otázky a odpovede.

Rezervujte si svoje miesto už dnes: Pošlite email na: vierka.murinova@gmail.com (Do predmetu správy napíšte názov akcie a Vaše celé meno) POZOR!:

Počet miest je limitovaný Vstupné: 24,- € V cene je lahká večera a nápoj :)

Zdroj: profikouc.sk
Komentáre