25. apríl 2019 / Meniny má Marek

Nábor do prípravky Grupo Caliente dance company od 15 rokov!

Otvárame prípravku do tanečnej skupiny Grupo Caliente, pre dievčatá a chlapcov vo veku od 15 do 22 rokov. Venujeme sa latino a exotickým tancom a showdance.
Nábor do prípravky Grupo Caliente dance company od 15 rokov!

► Baví ťa tancovať?
Salsa – Bachata – Reggaeton – Salsaton – Samba – Merengue – Chacha – Mambo – Orient – Polynézia – Flamenco - Tango - KanKan a iné

► 16 rokov úspešná tanečná skupina GRUPO CALIENTE hľadá dievčatá a chlapcov zapálených pre tance Latinskej Ameriky, Orientu a Polynézie, ale sú zároveň otvorení aj iným štylizovaným tématickym úletom.

► Trénujeme vo vlastných priestoroch – profesionálne vybavenej tanečnej sále (podlaha - baletizol, zrkadlá, kúpeľňa so sprchou, infra sauna) v suteréne rodinného domu v Bratislave na Bardejovská 1 (oproti Novej Cvernovke a Palme) – časť Nové Mesto, jedna zastávka električky za internátom Mladá Garda, smerom do Rače.

► Tanečná sála má kapacitu maximálne 12 osôb, ale zväčša trénujeme v menších počtoch. Dávame prednosť individuálnemu prístupu!

► Budete sa učiť rôzne tanečné štýly a hlave choreografie tanečnej skupiny Grupo Caliente. Mali by ste byť pohybovo talentovaní, prípadne mať už aj tanečné skúsenosti z rôznych disko či folklórnych súborov. Postupne vás budeme zapájať do vystúpení..

► Tanečná skupina funguje pod vedením profesionálnej tanečnice, učiteľky tanca a choreografky Mgr. art Kataríny Peterkovej. Už 16 rokov vystupujeme po celom Slovensku a v Čechách, zúčastnili sme sa a postúpili v súťažiach ako boli Talentmania, či Československo má talent. Uvítame ľudí, ktorí chcú mať tancovanie ako koníček, ale berú ho vážne a zodpovedne, prípadne hľadajú možnosť sebarealizácie v zaujímavom kolektíve. Vystúpenia sú honorované, ale je to hobby, nie ‘brigáda’. Dôležitý je záujem o tanec a vystupovanie, aby vás to predovšetkým bavilo!

► Ak máš záujem stať sa členom Grupo Caliente, pošli nám e-mail o svojich tanečných, umeleckých či športových skúsenostiach, telefonický kontakt, plus aktuálnu foto tváre a celej postavy na mailovú adresu info@grupocaliente.sk alebo volaj na telefónne číslo 0905631098. Cena je 90 € do konca roka (27 tréningov, 2x týždenne).

Kto má ambície, môže vystupovať už na Silvestra a zarobiť si tieto investované peniaze hneď späť. :)

Tešíme sa na tvoju účasť!

Mgr. Art Katarína Peterková

Zdroj: facebook.com
Galéria
Komentáre