21. jún 2018 / Meniny má Alojz

Nábor do Grupo Caliente prípravky

Otvárame prípravku do tanečnej skupiny Grupo Caliente, pre dievčatá a chlapcov vo veku od 15 do 22 rokov. Venujeme sa latino a exotickým tancom a vystúpeniam.
Nábor do Grupo Caliente prípravky

► Termín náboru je 26.9.2017 (utorok)
Čas: od 19:00 do 20:30. (prídi presne o 19:00 alebo o 10 min skôr)
Miesto: Tanečná sála Grupo Caliente v rodinnom dome s tmavohnedou korkovou fasádou na Bardejovská 1, Bratislava

► Baví ťa tancovať?
Salsa – Bachata – Reggaeton – Salsaton – Samba – Merengue – Chacha – Mambo – Orient – Polynézia – Flamenco - Tango - KanKan a iné

► 14 rokov úspešná tanečná skupina GRUPO CALIENTE hľadá dievčatá a chlapcov zapálených pre tance Latinskej Ameriky, Orientu a Polynézie, ale sú zároveň otvorení aj iným štylizovaným tématickým úletom.

► Trénujeme vo vlastných priestoroch – profesionáne vybavenej tanečnej sále (podlaha - baletizol, zrkadlá, kúpeľňa so sprchou, infra sauna) v suteréne rodinného „korkového“ domu v Bratislave na Bardejovská 1 – časť Nové Mesto jedna zastávka električky za internátom Mladá Garda, smerom do Rače.

► Tanečná sála má kapacitu maximálne 12 osôb, ale zväčša trénujeme v menších počtoch. Dávame prednosť individuálnemu prístupu!

► Vyberáme do 2 kategórií:

1) Prípravka 15 - 22 rokov 2 x tyzdenne (utorky 19:00 - 20:30 a štvrtky 18:00-19:30) cena: 30 € (mesačne).

V tejto skupine budeme učiť ako tanečné štýly, tak aj choreografie. Z nej môžete postúpiť priamo do tanečnej skupiny Grupo Caliente. Mali by ste byť pohybovo talentovaní, prípadne mať už aj tanečné skúsenosti z rôznych disko či folklórnych súborov.

2) “hotových” tanečníkov a tanečnice, ktorí si myslia, že sa dokážu rýchlo naučiť repertoár a pripojiť sa do 1-3 mesiacov k skupine a zaradiť medzi účinkujúcich. (členské 10 € alebo individuálna dohoda, 1-2 tréningy týždenne, podľa potreby, honorované vytúpenia) časy tréningov sú ešte otvorené, dohadujeme sa zväčša v priebehu septembra aj podľa školských rozvrhov tanečníc Grupo Caliente.

► Tanečná skupina funguje pod vedením profesionálnej tanečnice, učiteľky tanca a choreografky Mgr. art Kataríny Peterkovej. Už 14 rokov vystupujeme po celom Slovensku a v Čechách, zúčastnili sme sa a postúpili v súťažiach ako boli Talentmania, či Československo má talent. Uvítame ľudí, ktorí chcú mať tancovanie ako koníček, ale berú ho vážne a zodpovedne, prípadne hľadajú možnosť sebarealizácie v zaujímavom kolektíve. Vystúpenia sú honorované, ale je to hobby, nie ‘brigáda’. Dôležitý je záujem o tanec a vystupovanie, aby vás to predovšetkým bavilo!

► Ak máš záujem stať sa členom Grupo Caliente, pošli nám email o svojich tanečných, umeleckých či športových skúsenostiach, telefonický kontakt, plus aktuálnu foto tváre a celej postavy na mailovú adresu info@grupocaliente.sk alebo volaj na telefónne číslo 0905631098.

Tešíme sa na tvoju účasť!

Katarína Peterková

Zdroj: facebook.com
Galéria
Podobné podujatia
Denný tanečný tábor: Life is Perfect KEMP
BA
Denný tanečný tábor: Life is Perfect KEMP

Johnny Mečoch pokračuje aj tento rok s obľúbeným denným tanečným...

Komentáre