21. február 2019 / Meniny má Eleonóra

ZOO Farma Nový Zéland

Po príchode na ZOO farmu sa okamžite budete cítiť ako na Novom Zélande. Pred vstupnou bránou je umiestnená značka Pozor klokany!, za ohradou na vás počkajú bizóny či búrsky cap a horský dobytok.
ZOO Farma Nový Zéland

 

Keď si pôjdete kúpiť vstupenky, privíta vás ťava, ktorá je taká krotká, že si ju budete môcť aj pohladkať. Dokonca vám rada zapózuje, aj keď ju budete chcieť odfotiť. Vaše deti z nej budú zaručene nadšené. Potom čo vás milý pracovník oboznámi s farmou sa dostanete do ohrady s ovcami, ktoré budú chodiť okolo vás, ale nemusíte sa báť, že by vám niečo urobili. Keď sa rozhliadnete okolo seba, uvidíte iba zelené lesy a lúky. Výhľad z farmy je naozaj prekrásny.

 

Za ďalšou ohradou sa nachádzajú klokany. Tie sa budú najskôr pred vami budú možno schovávať, ale keď pri nich pobudnete dlhšie, uvidíte ich v plnej kráse. Dokonca možno z vaku vykuknú aj mláďatká.

V areáli farmy sa nachádza aj stánok s občerstvením, kde si môžete oddýchnuť či obchodík so suvenírmi.

 

OTVÁRACIE HODINY - Modrová:

 

Pon. - Pia. : od 12.00 hod. do 17.00 hod.

So. - Ne., sviatky : od 11.00 hod. do 19.00 hod.,

Vstupné :

  • Dospelí - 3,00 €
  • Deti (školopovinné) a študenti - 2,50 €
  • Deti (predškol. veku od 4.r.) a ZŤP - 2,50 €
  • Pre skupiny (min. 20 osôb) - vstupné podľa dohody.
Počas návštevy na farme sa môžete občerstviť a posedieť si v altánkoch alebo na terase, či pri ohnisku, opaľovať sa na pripravených lehátkach a  pokochať sa krásnou prírodnou scenériou. Počas víkendov ponúkame tradičné maorské jedlo, tzv. “hangi”, ktoré pozostáva z červených zemiakov “kumarou”, jahňacieho príp. iného mäsa a zeleniny.
Komentáre