20. máj 2019 / Meniny má Bernard

Mysterium

Rozlúštite indície? Nájdete správne kľúče? Dostane sa von z uzamknutej miestnosti? Máte len 60 minút! Zábavná a logická hra Mysterium pre 3-6 ľudí rôzneho veku.
Mysterium

Bojnické námestie skrýva neodhalené tajomstvo dávneho alchymistu. Skúste ho odhaliť! V historickom Meštianskom dome na Bojnickom námestí čaká zábavná a logická hra pre tímy pre 3-6 ľudí, tzv. „escape room“. O čom to je? Máte 60 minút na to, aby ste sa dostali z uzamknutej miestnosti. Von vás dostane len hľadanie symbolov, kľúčov, kódov a správne odhalenie skrytých indícií... K hre nie je potrebné mať faktografické znalosti. Nezaváži ani reč, ktorou účastníci hovoria. Nová voľnočasová aktivita prináša zábavu aj nové zážitky, no a trošku rozprúdi aj mozgové závity. Už stovky ľudí si odskúšali, že hodina niekedy uteká naozaj rýchlo. Príďte sa zabaviť s kamarátmi, rodinou či kolegami z práce. Hra je tiež skvelým námetom na darček či teambuildingovú aktivitu!

Hrať sa dá v skupinách: dospelí, deti a dospelí alebo len deti. Hrať sa dá denne. Svoj termín je potreba si rezervovať vopred na webových stránkach www.mysterium.sk. Každý alchymista mal svoje tajné poznatky, ktoré zaznamenával v skrytých symboloch a heslách. Ak odhalíte, čo skrýval práve ten bojnický, dostanete sa von z miestnosti.

Galéria
Komentáre