25. apríl 2019 / Meniny má Marek

Kart One Arena

Najväčšia motokárová indoor hala na Slovensku.
Kart One Arena

Kart One Arena ponúka skúseným i neskúseným jazdcom, mužom a ženám bez rozdielu veku možnosť prežiť radosť, vzrušenie z rýchlej jazdy a vďaka adrenalínu zabudnúť na starosti všedného dňa. Niekoľko kôl na našich motokárach urobí z kohokoľvek opäť malých chlapcov a dievčatá, s blýskavým pohľadom a mierne fanatickým úsmevom. Vznikajú nové priateľstvá, pracovné vzťahy a Vaši obchodní rivali sa stávajú Vašimi spojencami.

kart akcia

Kladieme veľký dôraz na bezpečnosť našich zákazníkov. Pozdĺž celej dráhy sú ochranné zariadenia v podobe certifikovaných plastových bariér od spoločnosti “TECPRO barriers” s kombináciou pneumatík spevnených plastovými obrubami. Prilby a ochranné vesty pre lepšiu bezpečnosť jazdcov sú od samého začiatku bezplatnou samozrejmosťou. Za symbolický poplatok si môžete zapožičať overal na motokáry pre lepší pocit z jazdy a kameru pre zachovanie zažitkov. Náš kvalifikovaný a ochotný personál je vždy pripravený Vám zodpovedať otázky, poradiť a poprípade inak pomôcť.

kart barPríjemné a plne klimatizované prostredie nášho “industriálneho” baru s kapacitou 56 miest na sedenie, Vám ponúka možnosť po víťaznom preteku znovu načerpať sily. Vaše aktuálne emócie prípadne fotky z adrenalínovej jazdy môžete zdieľať cez sociálne siete priamo z našej kaviarne prostredníctvom bezdrôtového free wifi pripojenia. Veľké a rozmerné okná umožňujú výhľad cez tunel na dráhu a tak môžete v pokoji pri poháriku a v sprievode príjemnej hudby sledovať dianie na trati. Ďalšou možnosťou je sledovať dianie na dráhe spolu s časomierou na veľkoplošných obrazovkách.Kompletný cenník nájdete TU.

Otváracie hodiny:

  • PONDELOK - PIATOK 14.00 - 24.00
  • SOBOTA - NEDEĽA 10.00 - 24.00
Galéria
Komentáre