20. február 2019 / Meniny má Lívia

Bašta Pajštún | Borinka

Bašta Pajštún sa nachádza na úpätí Malých Karpát, priamo pod zrúcaninou hradu Pajštún. Ponúkne Vám oddych v príjemnom prostredí Malokarpatských lesov a potešenie z voľne sa pohybujúcich zvieratiek.
Bašta Pajštún | Borinka

Milí priatelia,

je nám potešením predstaviť Vám náš rodinný podnik Bašta Pajštún. Radi Vás privítame na miestach kde svoju zvernicu s danielmi pred 150-imi rokmi nechal založiť vtedajší majiteľ hradu Pajštún gróf Károlyi. Bašta Pajštún sa nachádza na úpätí Malých Karpát, priamo pod zrúcaninou hradu Pajštún, dominantou vstupnej brány do Záhoria. V Bašte Pajštún sa ocitnete v krásnej prírode a pritom neprejdete viac ako 20 kilometrov z centra Bratislavy.

Bašta Pajštún je reštauračné zariadenie, ktorého prevádzka bola zahájená na jeseň 2009.

Hlavným produktom je prenájom areálu so zabezpečením gastronomických služieb, výzdoby a ubytovania pre svadobné hostiny. Okrem svadieb sa areál využíva pre firemné teambuildingy, školenia a súkromné oslavy. Klientom poskytujeme vždy celý areál so všetkými spoločenskými miestnosťami a celou ubytovacou kapacitou.

Pre verejnosť je areál otvorený len počas nedieľ v sezóne od polovice apríla do polovice októbra. Návštevníci majú k dispozícii atrakcie pre deti (pieskovisko s preliezačkami, hojdačkami, nafukovacími hradmi, trampolínou), zvieratká v oborách (daniele, ovečky, capkov) a reštauráciu (s obsluhou na terase a v bare). V nedeľu ponúkame možnosť rezervovať si súkromný priestor pre rodinnú oslavu bez potreby rezervácie celého areálu.

Bašta pajštún Vám ponúka:

  • prenájom areálu na podujatia
  • ubytovacie služby (kapacita 53 lôžok)
  • pohybové aktivity
  • wifi free-zone
  • detský raj - certifikované preliezačky, trampolína, nafukovacie hrady, pieskovisko a iné
  • zvieratká - daniele, poníky, ovečky, pávy, vtáky emu.

Baštu pajštún nájdete v Borinke. Obec Borinka nájdete 20 km severne od Bratislavy v okrese Malacky, 5 km na východ od obce leží Stupava.

Komentáre