20. máj 2019 / Meniny má Bernard

Abeland - Gazdovská dedinka

Sme 10-členná rodina a nájdete nás v Abelande každú sobotu.
Abeland - Gazdovská dedinka

Sme tu pre Vás a radi s vami a ak niečo nebude perfektné, tak prepáčte, nie sme profíci, sme len rodina ktorá má veľa nápadov.... a úžasných detí...

Snímka obrazovky 2016-02-11 o 11.07.48

V dedinke remesiel Abeland sme pre Vás otvorili čajovňu. V podkroví jednej z najväčších ekologických slamených stavieb na Slovensku. Okrem stálej ponuky najrôznejších druhov čajov alebo domácich špecialít, príležitostne organizujeme rôzne kultúrne podujatia či degustácie vín. Vlastnoručne vyrobený interiér z recyklovaných materiálov ponúka pokojné a útulné posedenie v každom počasí. Okrem čajovne sa počas každej soboty v dedinke dejú rôzne tematické programy zamerané hlavne na zachovanie tradičných remesiel, kultúry a stretnutie rodín s priateľmi.

28

Tí, ktorí prídu s deťmi, venujte prosím pozornosť ďalším riadkom:

,,Koliba bude zatvorená, pretože by nám zmrzla voda dokonca vecka musíme zatvoriť. Rátajte prosíme s tým, že budete stále vonku, a v prípade snehu nechoďte dolu na parkovisko, ale nechajte auto hore pri ceste. Ak bude záujem,môžme  mlieť múku v našom mlyne pre vás a pre nás......vďaka za združenie Abelovci”

Komentáre