17. január 2019 / Meniny má Nataša

Súkromná materská škola - KIDS PARADISE

Kids Paradise s.r.o. poskytuje starostlivosť o deti vo veku 2 - 6 rokov s možnosťou bilingválnej výchovy, používa najefektívnejší spôsob výučby detí - učenie hrou. Poskytuje láskavé, otvorené a pre deti podmanivé prostredie, kde sa cítia príjemne a bezpečne.
Súkromná materská škola - KIDS PARADISE

Pozývame Vás na prehliadku Novej Materskej školy KIDS PARADISE

Otvorili sme Kids Paradise aj v Bratislavskom Ružinove na Martinčekovej 13 a v Bratislavskej Petržalke. 

Kids Paradise s.r.o. poskytuje starostlivosť o deti vo veku 2 – 6 rokov s možnosťou bilingválnej výchovy (ANGLIČTINA aj NEMČINA), používa najefektívnejší spôsob výučby detí – učenie hrou. Poskytuje láskavé, otvorené a pre deti podmanivé prostredie, kde sa cítia príjemne a bezpečne.

Hry, projekty, učebné metódy a plány sú systematicky pripravované a detailne prepracované. Formou rôznych popoludňajších krúžkov sú deťom nenásilnou a hravou formou priblížené základy anglického jazyka, či rôzne pohybové, výtvarné, hudobné a dramatické činnosti. Rozvíjame detskú schopnosť a potrebu snívať, poznávať a tvoriť. Rešpektujeme, že dieťa predškolského veku má ešte obmedzenú schopnosť sústrediť sa na určitú “predpísanú” látku, a preto sa prirodzene inšpirujeme a riadime tým, čo našich žiakov baví

Stačí sa dohodnúť telefonicky, alebo mailom na info@kidsparadise.sk a my nájdeme ten správny čas, kedy nás budete môcť navštíviť. Nezabudnite zobrať aj svoje ratolesti :-)

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/27294870/1141.jpg

 

Komentáre