21. september 2021 / Meniny má Matúš

Súkromná materská škola - KIDS PARADISE

Súkromná materská škola Kids Paradise v Bratislavskej Petržalke a Ružinove poskytuje starostlivosť o deti vo veku 2 - 6 rokov s možnosťou bilingválnej výchovy, používa najefektívnejší spôsob výučby detí - učenie hrou. Poskytuje láskavé, otvorené a pre deti podmanivé prostredie, kde sa cítia príjemne a bezpečne.
Súkromná materská škola - KIDS PARADISE

Hry, projekty, učebné metódy a plány sú systematicky pripravované a detailne prepracované. Formou rôznych popoludňajších krúžkov sú deťom nenásilnou a hravou formou priblížené základy anglického jazyka, či rôzne pohybové, výtvarné, hudobné a dramatické činnosti. Rozvíjame detskú schopnosť a potrebu snívať, poznávať a tvoriť. Rešpektujeme, že dieťa predškolského veku má ešte obmedzenú schopnosť sústrediť sa na určitú “predpísanú” látku, a preto sa prirodzene inšpirujeme a riadime tým, čo našich žiakov baví. V MŠ prijímame deti nepretržite počas celého roka, ak nám to naša kapacita dovoľuje. Neváhajte sa však informovať a prípadne sa dopytovať na obhliadku.

Stačí sa dohodnúť telefonicky, alebo mailom na martincekova@kidsparadise.sk (Ružinov) či vysehradska@kidsparadise.sk (Petržalka) a my nájdeme ten správny čas, kedy nás budete môcť navštíviť.

Nezabudnite zobrať aj svoje ratolesti :-)

Komentáre