18. august 2019 / Meniny má Elena, Helena

Fairyland v Bratislave

Filozofia a osnova nášho detského centra odráža a uznáva kultúrne hodnoty tak slovenskej, ako aj medzinárodnej komunity .
Fairyland v Bratislave

Cieľom medzinárodného vzdelávania je porozumenie rôznorodým kultúram a vzájomná úzka spolupráca v prospech splnenia individuálnych potrieb každého dieťaťa . Deťom musíme pomôcť v tom, aby prijali vzájomné rozdiely a vedeli oceniť svoju jedinečnosť a zároveň rozvíjať ich schopnosti spoločnej spolupráce pri hraní a učení.

V škôlke máme pre deti zabezpečené antialergické prostredie, čističky vzduchu v triedach, celodenný pitný režim samozrejmosťou. Medzinárodný kolektív detí.
Interiér: Veľkorysé – vekovo prispôsobené priestory. Veľká herňa, samostatne triedy - plne vybavené podľa veku dieťaťa so samostatnými toaletami k jednotlivým triedam.
Exteriér: Škôlka má samostatne multifunkčné ihrisko – na každodenný pobyt deti na čerstvom vzduchu nezávisle od ročného obdobia a počasia.
  • Naša najväčšia výhoda je: V detskom centre Fairyland prebieha celodenná komunikácia v anglickom jazyku, vládne u nás bezpečné, láskyplné prostredie v duchu ROZPRÁVOK a HIERa ponúkame Vám nadštandardnú a kvalitnú predškolskú prípravu vrátane 0-predprípravky.
  • Zariadenie je vhodné najmä pre: deti od 1-6 rokov. Nástup možný počas celého roka v prípade voľného miesta vo vekovej triede.
  • Hlavné aktivity: Celodenná výuka v anglickom jazyku aj native speakermi, nemčina pre deti 2x týždenne, plávanie pre deti 1x týždenne v bazéniku so slanou vodou a detská sauna na podporu imunity, rôzne letné a zimné športové aktivity – tenis, gymnastika, lyžovanie a korčuľovanie. V škôlke máme keramický krúžok s výtvarníčkou. Tanečný krúžok Latino, Hudobný krúžok a výuka flauty, Kurz maďarčiny.
  • Stravovanie: Škôlka zabezpečuje vyváženú stravu vrátane zeleninovej a ovocnej zložky každý deň. Možnosť výberu klasického menu alebo vegetariánskeho. Zabezpečujeme aj bezlepkovú a bezlaktózovú stravu.
  • Cena: od 329 €/mesiac. Kompletný cenník na www.fairyland.sk
Galéria
Komentáre