25. apríl 2019 / Meniny má Marek

Tanečná škola RIVERPARK DANCE SCHOOL

Tanečná škola RIVERPARK DANCE SCHOOL – jediná škola na Slovensku s najširšou ponukou tanečných hodín a cvičení pre širokú verejnosť.
Tanečná škola RIVERPARK DANCE SCHOOL

Pod jednou strechou nájdete ŠIROKÚ PONUKU tanečných hodín a obľúbené cvičenia vo forme otvorených hodín či kurzov. Vítaní sú naozaj všetci – tanečníci aj netanečníci (ľudia bez akejkoľvek tanečnej minulosti až po profesionálnych tanečníkov) všetkých vekových skupín!

Učiť vás budú profesionálni domáci aj zahraniční lektori.

Príďte si do Riverpark Dance School zatancovať klasický a moderný tanec, jazz, hip-hop, R´n´B, dancehall, salsu, latinskoamerické a štandardné tance a veľa ďalších štýlov ako aj zacvičiť jogu, pilates, latino fit dance a iné. V ponuke školy nechýba ani cvičenie pre tehotné ženy a pestrá ponuka DETSKÝCH TANEČNÝCH HODÍN A KURZOV už od 2 rokov!

Pod záštitou tanečnej školy pôsobí aj jej profesionálna tanečná skupina RDS Company a detská tanečná skupina RDS Company Kids.

Zabaviť sa a oddýchnuť si môžete v tanečnom bare s knižnicou plnou kníh o tanci, počítačmi s bezplatným pripojením na internet a ponukou chutného občerstvenia .

Popri tanečnom bare sú k dispozícii kvalitne vybavené šatne, milý personál, bezproblémové a bezplatné parkovanie ako aj neobvyklé služby, akou je napríklad stráženie detí.

Krásne štýlové priestory tanečnej školy s príjemnou atmosférou sú situované v atraktívnej lokalite River Parku.

Pestrá ponuka tanečnej školy je vďaka skvelým cenám dostupná pre širokú verejnosť.

V Riverpark Dance School sa tancuje každý deň v týždni od ranných až do večerných hodín.

Galéria
Komentáre