17. júl 2019 / Meniny má Bohuslav

Tanečná škola Grupo Caliente

Grupo Caliente je tanečná skupina od roku 2003 a od roku 2017 aj nový tanečný priestor a tanečná škola na Bardejovská 1, Bratislava (Nové Mesto, oproti Palme)
Tanečná škola Grupo Caliente

Tanečná skupina Grupo Caliente vznikla už v roku 2003. Venuje sa primárne latino a exotickým tancom, ale našim tanečníkom nie sú cudzie ani moderné tance ba ani slovenské ľudovky. Skupinu ako aj chod tanečných hodín či prenájom koordinuje Mgr. Art Katarína Peterková.

Od začiatku roka 2017 trénuje Grupo Caliente vo svojej novučičkej profesionálne vybavenej tanečnej sále. A zároveň sme našu tanečnú sálu sprístupnili aj pre verejnosť a prípravku pre tanečnú skupinu.

Okrem tanečnej skupiny a našich tanečných kurzov ponúkame prenájmom tanečnej sály na vami organizované workshopy, prípadne detské oslavy. Vrámci detských osláv vieme urobiť pre deti minidisko, maľovanie deťi na tvár, fúkanie a modelovanie balónov (balónové zvieratká). Máme aj bublifuk - stroj. Sála je vybavená zrkadlami, špeciálnou tanečnou podlahou (baletizol = artefol a pod tým osb dosky), reproduktor (napojenie na jack, prípadne iné), nabíjačky na mobily, wc, sprchou, infrasaunou, lavičkami a vešiakmi, projektor, plátko 3x3m, farebné osvetlenie s množstvom nastavení, od intímneho vhodného na jogu, po bežné biele, farebné podľa nálady až po stroboskop. :)

Cena prenájmu tanečnej sály je 15 € na hodinu v čase 17h až 21h a 10 € v ostatných časoch. Prípadne podľa dohody.

Cena minidisko pre deti vrámci detskej oslavy u nás na sále je 40 € (1 hodina), modelovanie zvieratiek z balónov 70 € (1 hodina)

Na tanečnej sále už prebiehajú tanečné hodiny pre verejnosť:

Každý štvrtok od 18:00 Latino Explosion s kubánskym inštruktorom Yody Iznaga

Každý štvrtok od 20:00 Kubánska párová salsa (začiatočníci) s Grupo Caliente  tanečníkmi

Každý štvrtok od 15:30 Latino babies s Katarínou (Grupo Caliente)

Každý štvrtok od 16:30 Moderné latino pre mládež (10-14r) s Monikou (Grupo Caliente)

Iba 11.5. (štvrtok) bude špeciálny workshop Kubánska salsa s Yody Iznaga

Každý utorok o 10:30 Latino babies s Katarínou (Grupo Caliente)

Každý pondelok od 18:00 Slovenské ľudovky ako aerobik s Kamilou (Sľuk, Grupo Caliente ...)

Galéria
Komentáre