17. júl 2019 / Meniny má Bohuslav

Kufrík pre všetky zvedavé hlavičky

Kufrík pre Zvedavé hlavičky je ideálny darček pre rodinu s malými deťmi, ktoré rady objavujú svet. Nemusíte každý deň vymýšľať nový program.
Kufrík pre všetky zvedavé hlavičky

Do kufríčka sme vybrali aktivity, ktoré sú nielen zábavné, ale aj poučné. Zostrojíte si slnečné hodiny, premietačku súhvezdí, či pirátsky teleskop. Detičky sa dozvedia niečo nové o lodiach, hodinách, či húseniciach a kope iných vecí. Vaše výtvory vám nezapadnú na poličke prachom.

Budete sa s nimi môcť hrať, niečo nové sa naučíte a prípadne nimi potešíte vašich blízkych. Okrem návodov a doplnkov pre kreatívne aktivity vám chceme poskytnúť príjemne strávený čas so svojím dieťaťom. Preto sme vytvorili kartičky s popisom doplnkových aktivít. Na kartičkách sú aj zaujímavé informácie o tom, čo ste si práve vyrobili.

Každá kartička informuje koľko času budete potrebovať na danú aktivitu a tak isto aj vek dieťaťa, pre ktorý je určená. Nemusíte chodiť po obchodoch a zháňať potrebné veci. Pre každú aktivitu sme pribalili doplnky, aby bola vaša zábava dokonalá.

Galéria
Komentáre