15. december 2019 / Meniny má Ivica

Hotel Château Béla

Dejinami nadýchaný kaštieľ Château Béla, nachádzajúci sa v čarovnom prostredí malebnej dedinky na južnom Slovensku, predstavuje miesto, kde sa stretáva luxus a tradícia.
Hotel Château Béla

Priestory hotela, jeho izby a apartmány sú pozoruhodné vďaka prvotriednemu štýlu, mimoriadnemu vkusu a materiálom, ktoré boli použité na obnovu, renováciu a uvážené zariaďovanie. Toto dokonalé miesto oddychu, nachádzajúce sa v prostredí čarokrásneho parku a záhrad ponúka hosťom výborný gastronomický koncept, vlastné vína, výber športových a kultúrnych aktivít a v neposlednom rade skvelé možnosti oddychu.

Užite si dovolenku na ideálnom mieste pre vaše deti v jedinečnom a nádhernom kaštieli s parkom, zvieratami a jazerami. Ponúkame široký výber voľnočasových aktivít pre ubytovaných hostí a animačný program pre deti. Prežite dobrodružný deň medzi očarujúcimi vinicami kaštieľa, užite si rybačku na jazerách kaštieľa alebo si zahrajte tenis. Po vyčerpávajúcom dni alebo hoci aj po celodennom oddychu, máte možnosť si vychutnať náš vonkajší bazén s oslnivým výhľadom.

Máme všetko pripravené na to, aby ste si mohli vychutnať prírodu vo výnimočnom prostredí. Postaráme sa o to, aby sme Vás a Vašu rodinu rozmaznali počas pobytu u nás!

Galéria
Komentáre