20. jún 2019 / Meniny má Valéria

Detský raj Lienkovo

Detské interiérové ihrisko, Denné prázdninové tábory, narodeninové oslavy
Detský raj Lienkovo

Lienkovo - O NásLienkovo

Detský raj Lienkovo Vám ponúka príjemné prostredie, kde so svojimi deťmi zažijete veľa smiechu, zábavy a radosti. Na svoje si prídu deti každého veku a aj tí najmenší ale aj rodičia alebo starí rodičia. Pre deti je pripravené multifunkčné dvojpodlažné ihrisko s prekážkami, dvojšmýkľavka s pristátím v guličkovom bazéne s 6500 guličkami, horizontálny roller s pichliačmi, plastový tunel, prekážková hadia dráha, presklenný most ponad hlavy rodičov,  detský kútik s bazénom a guličkami pre tých najmenších a množstvo iných hračiek.

V Detskom raji Lienkovo Vám ponúkame komplexné služby. Okrem interiérového ihriska, ktoré je rozdelené na areu pre deti do  3 rokov, a areu deti od 3 rokov a viac  Vám ponúkame službu krátkodobej opatery detí. Myslíme aj na tých,  ktorí máte dohodnutého lekára alebo si potrebujú niečo vybaviť na úradoch, obchodoch a nechcete brať svoje dieťa so sebou. Privedťe  deti k nám a naše animátorky sa  budú vášmu dieťaťu venovať individuálne, počas celej Vašej neprítomnosti. Stráženie detí poskytujeme v priestoroch nášho Detského raja Lienkovo počas otváracích hodín a to aj počas víkendov a sviatkov.

V období prázdnin ponúkame pre deti denné prázdninové tábory. Ráno k nám deti priveziete a náš profesionálny tím sa o deti celodenne postará.

Mysleli sme aj na dospelákov a rodičov a aj Vy si môžete vychutnať chvíľku iba pre seba. V našej kaviarničke Vám ponúkame výbornú kávu, osviežujúce milkshake, teplú čokoládu, džúsy a zákusky. Využite čas pre seba a v kľude si prečítajte noviny, časopisy alebo využite naše bezplatné pripojenie na WIFI.

Všetky atrakcie a materíály sú vyrobené v EÚ a certifikované v súlade so slovenskými predpismi a predpismi EÚ.

Ak potrebujete vybiť deťom prebytočnú energiu a sebe naopak dobiť energiu pri skvelej káve a v príjemnom prostredí, ste u nás na tej správnej adrese.

Tešíme sa na každého z Vás.

Galéria
Komentáre