18. august 2019 / Meniny má Elena, Helena

Virtuálna realita - zábava v Martine

Doprajte deťom nezabudnuteľný zážitok, kde uvidia svet škriatkov, zastrieľajú lukom alebo sa zabavia v lunaparkoch.
Virtuálna realita - zábava v Martine

Chceš si vyskúšať virtuálnu realitu (VR)?

U nás môžeš zažiť dobrodružstvo, adrenalín, vzrušenie, strach, relax a hlavne zábavu. Ponúkame ti široké spektrum virtuálnych zážitkov a hier (relaxačné, bojové, náučné, akčné, adrenalínové, horory, rozprávky...), ktoré ti poskytnú výnimočný zážitok.

Príď sa do Martina (areál zábavného centra KOCKA, MT Sever) zabaviť s virtuálnou realitou a vyskúšať technológiu budúcnosti, ktorá je určená pre všetky vekové kategórie a pohlavia.

Pomocou VR okuliarov od HTC máš možnosť sa pohybovať v priestore 4x4m, ktorý je snímaný senzormi, ktoré prenášajú tvoj pohyb do virtuáneho sveta.

Nie len, že pomocou VR okuliarov budeš vidieť všetko okolo seba reálne a pomocou slúchadiel budeš počuť všetko intenzívnejšie, ale budeš sa cítiť, ako keby si v danom deji skutočne bol. Okrem toho ovládače v tvojich rukách budú kopírovať tvoj pohyb a stisk ruky.

Cenník virtuálnej reality

Pôvodná cena AKCIA
10 minút virtuálneho zážitku   5 €   4 €
30 minút vo virtuálnej realite 15 € 11 €
60 minút vo virtuálnej realite 25 € 20 €
90 minút vo virtuálnej realite 35 € 30 €


Môžeš prísť aj v skupine a okuliare si prestriedať. Taktiež je možné spraviť uzavretú spoločnosť a osláviť napr. narodeniny, rozlúčku so slobodou, firemnú akciu..., pričom si môžeš priniesť vlastné občerstvenie.

Komentáre