22. máj 2019 / Meniny má Júlia, Juliana

TOYETO Vnímavé hračky - Aupark

Môžu byť hračky vnímavé? Iste! Hračky sa predsa v rukách detí môžu stať čímkoľvek. Nevravíme hračkám čím smú, alebo nesmú byť.
TOYETO Vnímavé hračky - Aupark

Necháme ich, aby sa prejavili samé. A TO JE TO!

TO JE TO! Konečne hravý svet zábavy, objavov, priateľstva, krásy a kvality, v ktorom sa nájdu deti aj dospelí!

Kúpiť – použiť – rozbiť – zahodiť. Smutný kolobeh hračiek na jedno použitie. Dá sa to ale aj inak. Napokon, TO JE TO!

Nevieš, čo hľadáš? Možno to vieme my! Poď a skús sa opýtať. Keď ide o hračky, vieme tak trochu čarovať...TO JE TO!

Oliver a Veronika otvorili v roku 2009 prvú predajňu Vnímavé hračky. Vnímavosť k skutočným potrebám detí im na policiach iných hračkárstiev akosi chýbala.

K jednej predajni sa pridala druhá...a potom ešte ďalšie tri. Vnímavých rodičov, ktorí chceli vychovávať vnímavé deti bolo totiž stále viac.

Osem rokov na nápaditých, bezpečných a vkusných hračkách z ponúk najlepších svetových výrobcov, rástli tisícky slovenských detí. Oliver a Veronika však s nimi rástli tiež. A tak sa začala rodiť idea spoločného sveta detí a dospelých, v ktorom by už nešlo len o hračky. Priestoru, kde sa môže celá rodina obklopiť estetikou, kvalitou a inšpiráciou. Miesta, kam môžete prísť bez toho, aby ste vedeli, čo chcete a odísť presne s tým.

A tak sa zrodil rodinný butik TOYETO. Predajňa, kde sa tovar neráta na kusy a eurá, ale na príbehy, ideály a filozofie, ktoré stojí za to objavovať a odovzdávať ďalej. TOYETO naďalej ctí princípy Vnímavých hračiek – kladie dôraz na účelnosť, zmysluplnosť, kvalitu, bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť svojich produktov. Zanietene vyhľadáva jedinečné, novátorské a podnetné produkty pre deti aj dospelých, ktoré slovenský zákazník ešte nepozná. Taktiež upriamuje pozornosť aj na kreatívne počiny z dielní domácich výrobcov.

TOYETO nie je len prostredníkom, ktorý posúva tovar od výrobcu k zákazníkovi. Vstupuje medzi nich ako skúsený poradca, na ktorého úsudok a vkus sa radi spoľahnete.

S ToYeTo začína nový príbeh. Príďte sa pozrieť do krásnej predajne, kde si nájdi niečo pre seba každý člen z rodiny. :) Novú predajňu TOYETO nájdete v bratislavskom Auparku oproti Lindex, blízko NAY.

Otváracie hodiny: Pondelok až nedeľa 10:00 - 21:00

Čo sú VNÍMAVÉ HRAČKY?

VNÍMAVÉ HRAČKY je koncept predajní prinášajúci kvalitné a zmysluplné hračky na slovenský trh. Už od samotného vzniku sa snažíme prinášať Vám to najlepšie, čo možno vo svete hračiek nájsť. Na Slovensko sme priniesli množstvo kvalitných značiek a noviniek, ktoré sa stali vyhľadávanými a obľúbenými, a už teraz sa tešíme na ďalšie.

Keďže vieme, že Váš čas je vzácny, pri výbere vhodnej hračky Vám radi pomôžeme a individuálne poradíme.

Dôraz na správny vývoj dieťaťa:

Výberové hračky, ktoré bavia Vaše deti, vnímajú ich potreby, pocity a emócie, svojim zameraním prispievajú k správnemu vývinu dieťaťa a rozvoju jeho všestranných schopností. Každá hračka z nášho sortimentu má význam v určitej fáze vývoja dieťaťa - podpora hrubej i jemnej motoriky, sústredenosť, koordinácia, cibrenie zmyslov a pamäti.

Hračky vyberané odborníkmi:

V ponuke vždy nájdete hračky pre bábätká a najmenších, hudobné hračky, hračky zamerané na prírodu a jej pozorovanie, edukačné, vedecké, podnecujúce fantáziu, kreativitu, estetické cítenie, rozvoj sociálnych zručností, pozornosti, ale i mnoho hračiek a doplnkov pre potešenie, zábavu, i pre dospelých. Ponúkame certifikované, najmä európske hračky konzultované s odborníkmi a detskými špecialistami.

Ohľad na životné prostredie:

Vysoký dôraz kladieme na kvalitu, trvácnosť a nezávadnosť materiálov, z ktorých sú hračky vyrobené. Plastové hračky u nás nájdete bez ftalátov, ekologické aj antibakteriálne. Sme hrdí na širokú ponuku kvalitných hračiek a hier z dreva. Podporujeme aj slovenských výrobcov - ich výrobky nájdete v našich kamenných predajniach. Súčasťou filozofie obchodu Vnímavé hračky je chápanie nášho životného prostredia ako celku, a preto sa snažíme pracovať tak, aby sme ho zaťažovali čo najmenej.

Galéria
Komentáre