25. apríl 2019 / Meniny má Marek

Nevýchova

Online workshopy a kurzy o (ne)výchove detí a o pestovaní si pekného vzťahu medzi rodičom a dieťaťom.
Nevýchova

Nie je zlý rodič, ani hrozné dieťa. Drvivá väčšina problémov vzniká z neporozumenia.
Stačí zmeniť komunikáciu. Rádi vám s tým pomôžeme.

Nevýchova je jedinečný výchovný prístup pre moderných rodičov, ktorí nechcú vychovávať tvrdo, autoritatívne, ale ani liberálne, bez pravidiel - chcú si s deťmi rozumieť a mať s nimi pekný vzťah. Nevýchovný prístup vychádza zo skúseností s deťmi a osvedčuje sa v praxi tisícich rodín. Funguje ako s bábätkami, tak s násť-ročnými, protože je založený na prirodzenej komunikácii.

Snímka obrazovky 2016-04-27 o 17.29.02

Pomôže vám vyriešiť problémy s deťmi 0-18 rokov, od každodenných maličkostí, ako čistenie zubov alebo odchody do školy, cez vzdor a odvrávanie, až po vyhrotené situácie s teenagermi. Vaše deti začnú byť parťáci, čo s vami ťahajú za jeden povraz.

Viac o workshopoch - online, nájdete TU.

Bez cudzích návodov:

  • Naučíme vás, ako vždy nájsť vlastné riešenia, ktoré vám budú fungovať - či už ide o zlosť, súrodenecké hádky alebo otravné každodenné dohadovania - aby ste sa už nepotrebovali s nikým radiť.

Snímka obrazovky 2016-04-27 o 17.29.24Partnerská komunikácia:

  • Ukážeme vám, ako sa vedieť v každej situácii s deťmi dohovoriť, se školáky i s těmi nejmenšími, které ještě nemluví, aniž byste museli křičet, plácnout přes zadek nebo ustupovat a všechno mu dovolit.

Snímka obrazovky 2016-04-27 o 17.41.48S rodičovskou istotou:

  • Objavíte rodičovskú istotu a naučíte sa, ako poznať, či to s deťmi robíte správne. Uvidíte na nich, že sú spokojné a ústretové. Takže budete môcť prestať pochybovať a ani okolie vás už nerozhodí.

Snímka obrazovky 2016-04-27 o 17.29.33

Galéria
Komentáre