22. máj 2019 / Meniny má Júlia, Juliana

Dead Sea Mineral - prírodná kozmetika

Kvalitná kozmetika pre všetky detičky aj ich mamičky.
Dead Sea Mineral - prírodná kozmetika

Citlivá pokožka u detí alebo ich mamičiek je nepríjemný problém, pociťujeme ho hlavne v zime. Vďaka unikátnym minerálom si kozmetika DSM poradí s vplyvom prostredia. Postará sa o jemnú detskú pokožku, ale i o pokožku mamičiek, ktoré sa o seba rady starajú. Kozmetika pomáha aj namáhaným vlasom, pokožke postihnutej psoriázou a pokožke, ktorá stratila svoj mladistvý vzhľad.

platin

Prečo je kozmetika Mon Platin iná?

Kozmetika značky Mon Platin je dovážaná priamo z Izraela. Zdrojom aktívnych látok v našej kozmetike je Mŕtve more. V jeho hlbinách sú ukryté minerály v hustej koncentrácii, ktoré sa nahromadili v priebehu miliónov rokov.

Produktový rad Dead Sea Minerals je vytvorenými vedcami z Mon Platin. Obsahuje unikátne bahno a minerály z Mŕtveho mora. Prípravky kombinujú tento veľký dar prírody, s náročnom technickou a pokročilou kozmetickou vedou.

1

Ďalšou výnimočnou zložkou našej kozmetiky je rada obsahujúca čierny kaviár. Naša rada produktov s čiernym kaviárom je obohatená prírodnými extraktmi z rastlín. Vyrobená na základe tradícií, ktoré sme si zapožičali z rôznych kultúr, a ktoré sa datujú tisícky rokov do minulosti. Zložky sú kombinované s veľkou opatrnosťou, aby sme optimalizovali ich účinnosť pre ochranu zdravia.

Výnimočnou zložkou kozmetiky je taktiež čierny kaviár, ktorý obsahuje vyvážené obsahy olejov a vitamínu A, ktorý je nenahraditeľný pre obnovu pokožky. Extrakt z čierneho kaviáru obnovuje štruktúru pokožky, čím bojuje proti jej starnutiu. Aminokyseliny a minerály zrýchľujú metabolizmus buniek pokožky a zároveň ju hydratujú.

golden

Úplnou novinkou v našej ponuke je rada obsahujúca 24 karátové koloidné zlatozlaté kapsule, kyselinu hyalurónovú, perlový prášok, proteín z rastliny quinoa a extrakt z granátového jablka. Technológia MP269 je prevratnou svetovou novinkou. Vďaka nej sa na pokožke vytvára proces duálnej absorpcie hlavných zložiek do pokožky. To umožňuje prijatie aktívnych zložiek vo vysokých koncentráciách. Zároveň zachováva delikátnu štruktúru a pocit úžasnej ľahkosti pri aplikácii na pokožku.

sprcháč

Nepopierateľnou výhodou je naša forma distribúcie. Keďže sme výhradný dovozca pre Slovensko a produkty nakupujeme priamo od výrobcu, môžeme klientovi ponúknuť luxusnú kozmetiku, za priaznivú cenu.

Každý výrobok Mon Platin podlieha prísnym postupom kontroly kvality, ktoré odrážajú záväzok spoločnosti, k vytvoreniu kvalitných zdravotných a kozmetických výrobkov.

krém deti

Komentáre