20. máj 2019 / Meniny má Bernard

Hotel Boboty ***

Hotel Boboty sa ako jeden z mála hotelov nachádza priamo vo Vrátnej doline, ktorá ponúka aktívny oddych v letnom ako aj v zimnom období.
Hotel Boboty ***

V prekrásnom horskom prostredí Národného Parku Malá Fatra môžete relaxovať alebo využiť svoj čas na mnohé aktivity, ktoré Vám táto oblasť ponúka. Pohorie Malej Fatry je nádherným a vyhľadávaným miestom priaznivcov horskej turistiky.

Turistické trasy v okolí hotela a Vrátnej doliny sú ideálne pre ľahkú turistiku a prechádzky po prírode ale dokážu uspokojiť aj náročných turistov.

11

Počas zimy môžete navštíviť Lyžiarske stredisko Vrátna, jedno z najlepších Slovenských stredísk, ktoré sa nachádza len 2 km od hotela Boboty a ponúka lyžiarske svahy pre začiatočníkov aj pre náročných lyžiarov. Lyžiarske stredisko Vrátna ponuka klientom Hotela Boboty množstvo zliav počas leta aj zimy.

Neďaleko leží obec Terchová, ktorá je známa svojimi ľudovými tradíciami, aj ako rodisko slávneho slovenského zbojníka Juraja Jánošíka. Počas letnej turistickej sezóny je Terchová dejiskom mnohých kultúrnych podujatí. Medzi najneznámejšie patrí folklórny festival Jánošíkove dni.

22

Hotel Boboty ma k dispozícii krytý bazén a fínsku saunu wellness, v ponuke sú rôzne relaxačné masáže. Súčasťou hotela je aj fitness centrum, biliard a stolný tenis. Pre najmenších je v ponuke detský kútik a stolný futbal.  

Prekrásna príroda Malej Fatry je príjemným prostredím, v ktorom sa dá ľahko skĺbiť práca a oddych v prírode. Hotel Boboty umožňuje organizovanie firemných aktivít kongres, recepcií, marketingových prezentácií, školení a team-building. K dispozícii je konferenčná sála a školiace miestnosti rôznych veľkostí, ako aj moderná audiovizuálna technika.

V spoločných priestoroch hotela ako aj vo vybraných izbách je k dispozícii zdarma Wi-Fi pripojenie. 

Priamo pred hotelom sa nachádza detské ihrisko. Nechajte Vaše ratolesti vyšantiť sa v pieskovisku, alebo na hojdačke či šmykľavke. K dispozícii je aj detský kútik v hoteli s množstvom hračiek a hier pre deti.  Radi Vám Zapožičanie detské postieľky ako aj vybavenie do bazéna (plávacie koleso, rukávniky). K dispozícii sú taktiež spoločenské hry a rôzne športové potreby pre deti a dospelých.  

Komentáre