17. júl 2019 / Meniny má Bohuslav

Záujmový krúžok DOG TIME

V našom krúžku sú vítané všetky deti vo veku od 3 do 12 rokov, ktorí majú radi chlpáčov a chcú sa o nich dozvedieť a naučiť sa viac.
Záujmový krúžok DOG TIME

Našim cieľom bude interpretácia známeho výroku : “pes je najlepším priateľom človeka”.

DETSKÝ KRÚŽOK

Deti sa naučia ako správne manipulovať so psami, ako sa o ne správne starať, dostanú informácie o výžive a starostlivosti,oboznámime ich so základmi výcviku a výchovy psa a dostanú rady pri odstraňovaní zlozvykov a problémov v správaní štvornohých kamarátov. Silnú úlohu tu bude zohrávať zážitok - deti sa budú nie len učiť nové veci, ale budú mať možnosť vyskúšať si všetko na sebe.Deti budú aktívne zapájané do rôznych činností ako napr. česanie a strihanie psa, učenie trikov, učenie správnej intonácie hlasu pri ovládaní psa, využívanie canisterapie v praxi (polohovanie) a mnoho iných aktivít. Vďaka prežitému zážitku si so sebou odnesú omnoho viac upevnených informácií, ktoré budú môcť využiť a uplatniť aj v reálnych životných situáciách.

Je veľmi prínosné ak majú deti so zvieratami vytvorený silný vzťah. Psy ich učia napríklad k zodpovednosti, empatii, dôvere a vzájomnému rešpektu.

Takáto forma canisterapie je mimoriadne vhodná aj pre deti s poruchou pozornosti (ADD) a hyperaktivity (ADHD) , kde pozitívne pôsobenie psa je nepopierateľné.

DENNÝ TÁBOR

Nechajte nazrieť vaše detičky bližšie do sveta psov. Sme jedinečný denný tábor, v ktorom budú vaše deti po celý čas sprevádzať psy. Budú na ne čakať certifikovaní inštruktori a ich canisterapeutickí certifikovaní psíkovia, o ktorých sa deti naučia starať, kŕmiť, česať a ošetrovať ich. Program tábora je zostavený tak, aby sa chlapci aj dievčatá, pod vedením kvalifikovaných lektorov, hlavne zabavili, odreagovali a zrelaxovali, pričom budú dôležitú úlohu spĺňať práve naše canisterapeutické psy. Deti si veľmi nenásilnou formou vybudujú základné poznatky o psoch, pričom väčšia časť programu sa bude odohrávať vonku na čerstvom vzduchu.

  • Zameranie: Detský denný tábor so zameraním na oboznámenie sa s kynológiou a aktivitami s tým spojenými.
  • Stručné špecifiká: Deti čakajú hry, súťaže, tvorivé dielne, videoprezentácie, ukážky dogdancingu, dogfrisbee, ukážky výcviku služobných psov, návšteva veterinára, ukážka práce záchranárov, a mnoho iných aktivít.
  • Najvhodnejšia veková skupina: od 5 do 11 rokov
  • Stravovanie/pitný režim: v cene je zahrnutá desiata, obed, olovrant a celodenný pitný režim
  • Cena: 135 Eur / týždeň (je možné objednať aj individuálne dni - 27 Eur /deň)
Galéria
Komentáre