7. august 2020 / Meniny má Štefánia

THERMALPARK Dunajská Streda

THERMALPARK Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska.
THERMALPARK Dunajská Streda

V krásnom prostredí, v srdci Žitného Ostrova, ponúka kvalitné služby a dokonalú relaxáciu pre všetky vekové kategórie. Na ploche 18 hektárov sú návštevníkom k dispozícii štyri vnútorné a šesť vonkajších bazénov. Termálna voda s teplotou do 39 °C, ktorá sa nachádza až v troch bazénoch, má priaznivé účinky hlavne na pohybové ústrojenstvo.

V letnom období ponúka THERMALPARK DS pestré možnosti pre oddych, zábavu i športové vyžitie.  Pre malé deti ponúka vyžitie v detskom bazéne so zábavnou šmykľavkou a pestrý animačný program. Väčší nadšenci adrenalínu a zábavy majú možnosť vyskúšať toboganovú vežu so siedmimi toboganmi.

Milovníci pohybu sú očakávaní na športových ihriskách ako plážový volejbal, minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, teqball či vonkajší šach. Prírodné jazero, ktoré je súčasťou kúpaliska, ponúka možnosť na kúpanie, oddych a vodné športy.

V širokej ponuke nájdete aj celoročne otvorené masážne centrum s pestrou paletou masáží a procedúr, a moderný saunový svet, ktoré zaručia návštevníkom bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.

Vykročte spolu s nami v ústrety skvelej dovolenke!

Galéria
Komentáre