17. november 2018 / Meniny má Klaudia

Kam na zimnú dovolenku

Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov na zimnú dovolenku! Budete sa môcť sánkovať, lyžovať, oddychovať - kľudne aj všetko naraz! :)
Kam na zimnú dovolenku

Zatiaľ čo Vy si oddýchnete od domáceho varenia, upratovania, a bežných starostí okolo domácnosti, deti budú mať šancu oddýchnuť si od školy a načerpať sily pred polročnými písomkami a vysvedčením. Spoločná dovolenka Vám však prinesie viac než len oddych. Zažijete kopec srandy spoločne s celou rodinou, čím utužíte rodinné vzťahy a dáte deťom podnet na uvedomenie si, akú hodnotu má pre ne rodina ako taká. Nech sa páči, vyberte si, kam sa vydať!

Náš článok bude postupne rozširovaný a dopĺňaný o ďalšie ponuky a zaujímavé pobyty. Sledujte nás!

mapa slovenska

Mikulášsky pobyt vo Wellness Hoteli Patince****

Zažite jedinečný mikulášsky víkend vo Wellness Hoteli Patince****. Deťom prinesie Mikuláš darčeky, dospelým zaslúžený oddych a relax. Víkendový pobyt v termíne od 07. do 09.12.2018 v špeciálnej sume 139 €/ osoba za 2 noci.

Okrem ubytovania s neobmedzenými vstupmi zažijete napr aj:

  • TEMATICKÝ ANIMAČNÝ PROGRAM počas celého pobytu nielen pre deti: mikulášska párty pre deti a dospelých, fotenie s Mikulášom, kreatívne dielne
  • MIKULÁŠSKY DARČEK pre každé dieťa a iné.

Bazénový svet ponúka najväčší vnútorný zážitkový bazén s termálnou vodou na Slovensku. Miestny termálny prameň Hévíz s teplotou 27 °C, ktorý vyviera z hĺbky 200 metrov, patrí k reťazcu pridunajských prameňov. Teplota vody v bazénovom svete sa pohybuje v rozmedzí 30 - 36 °C. Vo vnútornom bazénovom svete nájdete relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detského bazéna s toboganom, vírivkou a sedacieho bazéna.

Celú ponuku pobytové balíčka nájdete TU a fotografie z minulého roka (ako to u nás vyzeralo) TU.Rodinný Hotel Solisko****

Rodinný Hotel Solisko**** sa nachádza v najvyššie položenej horskej osade Štrbské Pleso, priamo na brehu Štrbského plesa, v nadmorskej výške 1351m. Je ideálnym miestom pre oddych celej rodiny, súčasťou hotela je aj detský kútik s pravidelnými animáciami pre deti, vonkajšie detské ihrisko v bezpečnej zóne priamo na brehu Štrbského plesa.

Hotel ponúka miesto na relax v lone prírody, nie len pre rodiny s deťmi ale pre všetkých, čo si chcú oddýchnuť v tichu a ďaleko od ruchu mesta. Hotel SOLISKO**** Vaše miesto vo Vysokých Tatrách!WELLNESS A LYŽOVAČKA NA HOREHRONÍ

Strávte zimu na čerstvom vzduchu a upravených svahoch v okolí Hotela Partizán****. Lyžovačka v SKI centre Mýto pod Ďumbierom Vás príjemne unaví, chýbajúcu energiu načerpáte v jednom z najkrajších wellness na Slovensku.

O deti sa postarajú naši animátori s maskotom Ferdom a Ferduškou. Buďte si istí, že za perfektné prázdniny Vás odmenia šťastným úsmevom. NEZMEŠKAJTE FIRST MOMENT ZĽAVU DO 30. 11. 2018 TU.

Vyberte si Váš zážitok z Kalendára podujatí jeseň zima 2018/ 2019. Za­čnite odoberať hotelový newsletter alebo sa staňte naším facebookovým fanúšikom a ni­č Vám neujde ;-)TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT

Ponuka tohto úžasného resortu bude nahodená čoskoro. Sledujte nás!

Komentáre