23. apríl 2019 / Meniny má Vojtech

KAM na letnú dovolenku s deťmi na Slovensku?

Ak Vás neláka dlhé cestovanie alebo vysoké teploty, skúste dovolenku na Slovensku. Aby ste si oddýchli a zrelaxovali sa, nemusíte ísť k moru. Schlaďte sa v aquaparku, pri jazere či v horách. Rodinná dovolenka býva pre dieťa jeden z najkrajších zážitkov letných prázdnin, na ktorý nezabudne.
KAM na letnú dovolenku s deťmi na Slovensku?

My sme pre vás pripravili niekoľko tipov na overené zariadenia pre rodiny s deťmi, prispôsobené všetkým vekovým kategóriam aj s tematickým programom. S deťmi sa tu určite nudiť nebudete. :)

mapa slovenska_resize

SALAMANDRA RESORT A HOTEL

Hlboko v srdci Štiavnických vrchov, ďaleko od veľkomesta, no stále dosť blízko na pohodlný príjazd, nájdete hotel Salamandra. Krásy prírody sa tam spájajú s bohatým dedičstvom našich predkov a s kvalitnými službami.

Hotel Salamandra je priam stvorený pre rodiny s deťmi, ktoré si od nás odnesú tie najkrajšie spomienky. Detstvo, to je objavovanie a zažívanie niečoho nového, a náš hotel aj blízke okolie sú na to ako stvorené. Deti tu môžu zažiť svoje prvé lesné bicyklovanie, spoznávať liečivé bylinky a zbierať huby, starať sa o zvieratká, objavovať banícku históriu a ešte omnoho viac.

A rodičia? Oni si zatiaľ oddýchnu a nechajú sa rozmaznávať v našom wellness, vychutnajú si výnimočné jedlá v reštaurácii, na chvíľu vypnú pri dobrej knihe či drinku v lobby bare alebo sa pridajú k deťom a podelia sa s nimi o zážitky.


Wellness hotel Patince - zážitok z oddychu pre celú rodinu!

Počas letného pobytu môžu naši hostia využiť: 4 tobogany, 10 vnútorných a vonkajších bazénov, animačné programy každý deň, nový detský kútik na hoteli, ktorý spustíme už od 11. apríla. Od tohto dátumu budeme mať aj úplne novú reštauráciu a vynovené chodby s novými kobercami, svietidlami.

V rámci letného pobytu má každý v cene aj vyhliadkovú plavbu po Dunaji. Pre veľký záujem a úspech z minulého roka, tento rok si budete môcť vychutnať aj fakultatívny výlet nočnou Budapešťou so slovenským sprievodcom 2x do týždňa. Animačný tím sa už teraz pripravuje na výber a prípravu nových programov pre deti a dospelých na hoteli, tak veríme, že si letný pobyt s nami užijete :)


LETO NA LIPTOVE PLNÉ ZÁŽITKOV V REZORTE HILSON

Azda najobľúbenejším rodinným strediskom na Liptove je apartmánový rezort Hilson, ležiaci v krásnom a tichom prírodnom prostredí na úpätí Demänovskej doliny len 3 km od Liptovského Mikuláša. Jeho dominantou je Detský zábavný raj, ktorý ponúka na ploche 8.000 m2 niekoľko desiatok atrakcií:

- Lezecká lanová pyramída vysoká 9 metrov
- Trampolíny pre všetky vekové kategórie
- Drevená balančná zostava
- Drevené detské hrady so šmykľavkami
- Hojdačky
- Pieskoviská
- Odrážadlá pre deti od 3 do 6 rokov
- Horské bicykle pre dospelých a pre deti od 6 rokov
- Luky, šípy a terče pre lukostreľbu
- Futbal s malými bránkami
- Basketbal na 1 kôš
- Volejblal
- Bedminton
- Ping-pong
- Relaxačné hojdacie siete
- Zvieracia farma so zajačikmi, kozičkami, holubmi a ďalšími zvieratkami

Detský zábavný raj je priamo pred apartmánmi a štúdiami, takže rodičia milujú, že môžu relaxovať na terase, zatiaľ čo deti sa hrajú a šantia pred ich očami. Veľkým bonusom sú letné záhradné grily s masívnym dreveným posedením, vďaka ktorým si rodinky môžu dopriať tradičné letné opekačky v prírode.

Rezort Hilson tvoria moderné dizajnové štúdiáapartmány rôznych veľkostí vhodné pre 3- až 6-členné rodiny. V hlavnej budove s recepciou sa podávajú chutné, pestré a bohaté raňajky a hostia tu nájdu aj príjemnú wellness zónu s vírivkou, bylinkovou saunou, fínskou saunou, osviežujúcimi sprchami, tepidáriom alebo vonkajšou relaxačnou terasou so slnečnými lehátkami. Len kúsok od nej je letný bar s veľkými slnečníkmi.

Dôvodom, prečo rodiny vyhľadávajú stredisko Hilson, je vynikajúca strategická poloha. Z apartmánov je to blízko do Demänovskej doliny, v ktorej sú jaskyne, lanovky a turistické chodníky s rozličnou náročnosťou. Rovnako blízko je to aj do aquaparkov TatralandiaBešeňová a tiež na prírodnú pláž pri Liptovskej Mare s vyhliadkovými plavbami na lodiach. Širokú paletu voľnočasových aktivít dopĺňajú okolité doliny v Chočských vrchoch a Nízkych a Západných Tatrách, ktoré sú plné zaujímavých miest a atrakcií.
HOTEL TENIS ****

Rozsiahly športový areál hotela ponúka aktívnu dovolenku pre celú rodinu. Zahráte si u nás tenis, adventure golf, squash, bowling, bedminton, volejbal, biliard, šípky, stolný tenis, zaplávajte si v plaveckom bazéne, využite bicykle alebo si zacvičte v novom fitness centre. Oddýchnuť si môžete v bazénoch, v piatich saunách, uvoľnite si telo hydroterapiou alebo klasickými a špeciálnymi druhmi masáží. Výlety do okolia sa oplatia využiť turistikou na Pustý hrad, alebo za kultúrou či pamiatkami na Zvolenskom zámku, či v neďalekej Banskej Bystrici.

Do štvorhviezdičkového Hotela Tenis vo Zvolene máte blízko z každej strany Slovenska. Počas roka sa  hotel zameriava na kongresovú klientelu a v lete ponúka dovolenku pre rodiny vyhľadávajúce šport a relax,  s možnosťou čerpania pobytu prostredníctvom rekreačných poukazov, ako aj so zaujímavými cenovými zvýhodneniami pre deti.
 
hotel tenis_rekreacny pobyt_leto 2019_resize

Gothal Liptovská Osada

Gothal Liptovská Osada je výnimočný multifunkčný areál, ktorý poskytuje komfort pohodlného ubytovania a množstvo športových a relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta. Gothal to je najmodernejší vodný svet (25 m plavecký bazén, relaxačný a detský bazén), wellness s 3 saunami (fínska, parná, sanárium), masáže,  beauty a relax (manikúra, pedikúra, vírivka, infrasauna, solárium, floating), ako aj športové aktivity (fitness s lezeckou stenou, tenis, bedminton, workout ihrisko, bowling, golfový trenažér a.i.).

Gothal myslí aj na najmenších návštevníkov, pre ktorých je pripravený veľkorysý detský kútik s rozlohou viac ako 100 m2 a detský hrad v blízkosti detského bazéna, ukrývajúci v sebe množstvo atrakcií. V areáli rezortu sa nachádzajú 2 detské ihriská,  väčšie z nich je priamo na dohľad  z letnej terasy reštaurácie Vlnka.

Rodiny s deťmi ocenia komfortné ubytovanie v priestranných apartmánoch Apartmánového domu Smrek*** s vlastnou reštauráciou a kaviarňou,  alebo v štýlových komfortne vybavených liptovských chalupách rôznych veľkostí inšpirovaných tradičnou ľudovou architektúrou.

Gothal špeciálne pre rodiny s deťmi ponúka novinku – jedinečný „Rodinný pobyt na rekreačný pokaz“, na ktorý môže hosť získať maximálnu výšku príspevku od svojho zamestnávateľa. Rodina s 2 deťmi si tak môže v Gothale  užiť skvelý pobyt s ubytovaním v čarokrásnych liptovských chalúpkach, s množstvom aktivít a bonusov v hodnote 500 Eur, za ktorý zaplatia iba 225 Eur!


LETNÝ PROGRAM PRE RODINY v Šport Hoteli*** Donovaly

Počas letných prázdnin sme si pre hostí pripravili bohatý program a obľúbené grilovačky plné gurmánskych špecialít. Navštívia nás také detské hviezdy ako Šašo Fifo a Vierka, Ujo Ľubo, Divadlo na hojdačke, Tárajko a Popletajka, Sranda Banda, kúzelník Talostan a mnoho ďalších. Rodinám odporúčame spestriť si deň turistikou a výletom do prírody na bicykli, navštíviť rozprávkovú dedinku HABAKUKY, malé mestečko Donovalkovo či Myšiačikov detský park plný vodných atrakcií. Ak máte radi adrenalín, je tu pre Vás Fun Aréna Donovaly, kde vyskúšate trampolíny, lanový park, tobogánovú bobovú dráhu alebo sa vyveziete lanovkou na Novú hoľu.

Šport Hotel je hotelom s tradíciou a neformálnou rodinnou atmosférou. Únia materských centier certifikovala hotel ako zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Pre pohodlie rodičov na deti čaká krásny detský kútik plný hračiek hneď vedľa reštaurácie, multifunkčné ihrisko a originálne drevené ihrisko s mini farmou a skvelými atrakciami. Hostia sa môžu nechať rozmaznávať v krásnom zrenovovanom wellness so saunovým a bazénovým svetom, zacvičiť si vo fitness centre či zrelaxovať na masáži.
Komentáre