Kam s ďeťmi
kamsdetmi.sk - Informačný servis

Vybraná lokalita:
Celé Slovensko zmeniť lokalitu
Dnes je 23.05.2015  |  Meniny má Želmíra  |  Vyhľadávanie na stránke

Prihlásiť sa

Registrácia OK


Kalendár podujatí


Odoberať newsletter
OK

Staré Mesto začína so zápisom detí do materských škôl | Bratislava

Mestská časť Bratislava-Staré Mesto začína so zápisom detí do osemnástich materských škôl, ktorých je zriaďovateľom. Materská škola sídliaca v nových priestoroch na Heydukovej ulici, materské školy na Grösslingovej, Škarniclovej, Tabakovej ulici a ostatné sa tešia na nových škôlkarov. Vyplnené žiadosti budú riaditeľky príslušných materských škôl prijímať od 1. do 15. marca 2014. Tlačivo žiadosti dostanú rodičia priamo v materskej škole, dostupné je aj na internetovej stránke mestskej časti Bratislava-Staré Mesto – www.staremesto.sk.

 

Mestská časť Staré Mesto je zriaďovateľom osemnástich materských škôl, v súčasnosti ich navštevuje približne 1100 detí. Novinkou je napríklad Materská škola na Heydukovej ulici, do nových, moderných priestorov sa deti presťahovali z Medenej ulice. „Škôlkari staromestských materských škôl sa zúčastňujú mnohých zaujímavých projektov, oboznamujú sa s cudzími jazykmi, počítačmi, k dispozícií sú pre nich výtvarné, tanečné, športové krúžky, poznávacie výlety, vychádzky, exkurzie a mnohé ďalšie,“ povedala starostka mestskej časti Bratislava-Staré Mesto Táňa Rosová.

 

Vyplnené žiadosti o prijatie dieťaťa  odovzdajú zákonní zástupcovia riaditeľkám materských škôl v termíne od 1. do 15. marca 2014 v čase určenom podľa podmienok každej materskej školy. Pri prijímaní detí zákonní zástupcovia predložia svoj občiansky preukaz a žiadosť o prijatie dieťaťa do materskej školy s potvrdením o zdravotnom stave dieťaťa a občiansky preukaz. Pri zápise dieťaťa s dodatočným odkladom je potrebné priniesť aj Rozhodnutie o dodatočnom odklade, ktoré vydala príslušná škola, kde bolo dieťa na zápis.

 

Všetky podmienky zápisu, ako aj zoznam materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislava-Staré Mesto sa nachádzajú na internetovej stránke www.staremesto.sk.

comments powered by Disqus

 
Uverejnené 28.02.2014  /  Pridal: Lujza Šmelíková  /  ID: 17116  /  Poslať na facebook  /  admin
Kredit

2010-2013 © kamsdetmi.sk • Všetky práva vyhradené • Zásady ochrany osobných údajov
kamsdetmi.sk - Informačný servis pre rodiny s deťmi • Website & technology by 123 MEDIA